• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Câmpina până la Giurgiu

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Giurgiu

Detaliile călătoriei

Distanța 139 km
Comanto Trans-logo
Comanto Trans
Durata: 2 h 49 min
Campina - Autogara Campina - Autogara Com - Giurgiu - Autogara Gitour SA
14:30 - 17:19
30 RON
Comanto Trans-logo
Comanto Trans
Durata: 3 h 4 min
Campina - Autogara Campina - Autogara Com - Giurgiu - Autogara Gitour SA
20:45 - 23:49
30 RON
GsmTrans-logo
GsmTrans
Durata: 3 h 34 min
Campina - Autogara Campina - Autogara Com - Giurgiu - Autogara Gitour SA
13:15 - 16:49
41 RON
GsmTrans-logo
GsmTrans
Durata: 2 h 49 min
Campina - Autogara Campina - Autogara Com - Giurgiu - Autogara Gitour SA
19:00 - 21:49
41 RON
Sir Trans-logo
Sir Trans
Durata: 3 h 19 min
Campina - Autogara Campina - Autogara Com - Giurgiu - Autogara Gitour SA
10:30 - 13:49
43 RON
GsmTrans-logo
GsmTrans
Durata: 3 h 4 min
Campina - Autogara Campina - Autogara Com - Giurgiu - Autogara Gitour SA
12:15 - 15:19
Comanto Trans-logo
Comanto Trans
Durata: 2 h 49 min
Campina - Autogara Campina - Autogara Com - Giurgiu - Autogara Gitour SA
16:00 - 18:49

Când primele și ultimele autobuze de la Câmpina pentru a părăsi Giurgiu?

Primul autobuz pleacă de la Câmpina la , iar ultimul pleacă la . Călătoria durează s.

În cazul în care ofertele furnizate de autobuze nu se potrivesc nevoilor dumneavoastră, trenuri și carpooling ar putea reprezenta o alternativă bună pentru această distanță.

Stațiile de plecare

Campina - Autogara Campina - Autogara Com

Stații de destinație

Giurgiu - Autogara Gitour SA
Giurgiu - Autogara Betel SRL
Logo