• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Câmpulung Moldovenesc până la Botoşani

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Botoşani

Detaliile călătoriei

Distanța 86 km

Prețul biletului Câmpulung Moldovenesc - Botoşani în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
14,30 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
9,74 RON
Detalii
Compania RVG-logo
Compania RVG
Durata: 2 h
Campulung Moldovenesc - Statie Campulung Moldovenesc - Botosani - Autogara R.V.G. Capat 1
09:15 - 11:15
17 RON
Compania RVG-logo
Compania RVG
Durata: 2 h 30 min
Campulung Moldovenesc - Autogara Transport Calatori SA - Botosani - Autogara R.V.G. Capat 1
19:45 - 22:15
21 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 3 h 5 min
Campulung Moldovenesc - Autogara Transport Calatori SA - Botosani - Autogara Transport Calatori S.A.
15:10 - 18:15
30 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 51 min
Campulung Moldovenesc - Statie Campulung Moldovenesc - Botosani - Autogara Transport Calatori S.A.
18:45 - 21:36
30 RON

La ce oră sunt autobuzele pentru Botoşani?

Primul autobuz pleacă de la Câmpulung Moldovenesc la , iar ultimul pleacă la . Călătoria durează s.

Pentru călătoriile relativ scurte, cum ar fi cea de la Câmpulung Moldovenesc la Botoşani, ai putea, de asemenea, alege să călătorească prin carpooling, alternativa mai ieftina, sau cu trenul, o alegere ecologică.

Stațiile de plecare

Campulung Moldovenesc - Statie Campulung Moldovenesc
Campulung Moldovenesc - Autogara Transport Calatori SA

Stații de destinație

Botosani - Autogara R.V.G. Capat 1
Botosani - Autogara Transport Calatori S.A.
Logo