Header background
  • Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Constanţa până la Arad

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Descoperă
Transport Autobuz

Mâine

Descoperă
Transport Autobuz

2 Zile

Descoperă
Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Arad

Descoperă

Călătoria de la Constanţa la Arad cu Virail

Virail ajută mii de călători să își planifice călătoriile în fiecare an. Cum? Este ușor. Doar introduceți datele la care aveți de gând să călătoriți de la Constanţa la Arad. Motorul nostru puternic va analiza datele de la mii de furnizori de călătorii, apoi vă va arăta toate rutele disponibile. Puteți alege să călătoriți oricum doriți. Decideți tipul de transport pe care vreți să îl folosiți, în ce moment al zilei doriți să porniți la drum și dacă doriți o călătorie directă sau una cu legături. Când v-ați găsit ruta ideală, Virail vă va redirecționa la pagina web a furnizorului. Acolo, vă puteți face rezervarea, apoi este timpul să vă pregătiți pentru călătorie.

Constanţa la Arad transport autobuz

Distanța 616 km

Prețul biletului Constanţa - Arad în fiecare zi

 
Azi
121,50 RON
Mâine
Detalii
În 2 zile
115,20 RON
În 3 zile
Detalii
În 4 zile
Detalii
În 5 zile
Detalii
În 6 zile
108,85 RON

Rezumatul traseului dupa Autobuze

Călătorii
-
Transportatori
1
Prețul minim
-
Prețul maxim
-

Constanţa - Arad

Lunar
Cel mai ieftin

Cele mai bune prețuri pentru luna respectivă

Cele mai ieftine bilete pentru

Transport Tren

115,20 RON

Data
Joi 27 Ianuarie 2022
CFR Călători-logo
Constanța - Arad
10:30 - 00:48
CFR Călători
14h 18min
1 schimbări
CO2: 22.17kg
Cel mai ieftin
TranSEvren-logo
TranSEvren
1 schimbare
Durata: 18 h 15 min
Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR) - Arad - Autogara Arad
09:10 - 03:25
195 RON
Mercado Sud-logo
Mercado Sud
1 schimbare
Durata: 16 h 25 min
Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR) - Arad - Autogara Arad
11:00 - 03:25
195 RON
Mercado Sud-logo
Mercado Sud
1 schimbare
Durata: 15 h 55 min
Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR) - Arad - Autogara Arad
11:30 - 03:25
195 RON
Mercado Sud-logo
Mercado Sud
1 schimbare
Durata: 16 h 5 min
Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR) - Arad - Autogara Arad
15:50 - 07:55
195 RON
Mercado Sud-logo
Mercado Sud
1 schimbare
Durata: 15 h 25 min
Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR) - Arad - Autogara Arad
16:30 - 07:55
195 RON
Mercado Sud-logo
Mercado Sud
1 schimbare
Durata: 17 h 10 min
Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR) - Arad - Gara CFR Arad
08:40 - 01:50
210 RON
Mercado Sud-logo
Mercado Sud
1 schimbare
Durata: 16 h 10 min
Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR) - Arad - Gara CFR Arad
15:50 - 08:00
210 RON

Cât durează călătoria de la Constanţa la Arad cu autobuzul?

Distanța dintre Constanţa și Arad este aproximativ 616 km. În general, va dura în jur de să faceți călătoria între cele două orașe. Totuși, este important să rețineți că timpii de călătorie pot varia în funcție de câțiva factori, inclusiv condițiile meteo sezoniere, evenimentele locale sau abaterile, precum și tipul de teren care trebuie traversat. Aveți acest lucru în vedere dacă intenționați să faceți o legătură mai târziu și planificați întotdeauna în consecință.

Când sunt primele și ultimele plecări de la Constanţa la Arad?

Dacă vreți să porniți la drum devreme, alegeți prima plecare a zilei de la Constanţa la Arad, care de obicei este la . Ultima plecare programată a serii este în mod normal la . Aceste calendare pot varia în funcție de ziua săptămânii sau în perioade diferite ale anului.

Când călătoresc de la Constanţa la Arad cu autobuzul, ce stații pot să folosesc?

Puteți pleca din Constanţa la stații precum Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR) și Constanta - Autogara Trace Trans - Tomis III. La finalul călătoriei, veți putea sosi în Arad la următoarele stații: Arad - Autogara Arad, Arad - Gara CFR Arad și Arad - Autogara CTP (Compania De Transport Public Arad). Unele dintre aceste stații pot fi deservite numai de anumiți furnizori de călătorii. Din acest motiv, s-ar putea să nu existe o legătură directă între toate stațiile din Constanţa și Arad. Planificați-vă cu atenție călătoria, deoarece s-ar putea să fie nevoie să faceți o altă legătură înainte de plecare sau după sosire.

Câte călătorii de la Constanţa la Arad au loc în fiecare zi?

Din păcate, nu s-a găsit nicio legătură pentru călătoria dvs. de la Constanţa la Arad. Selectarea unui nou oraș de plecare sau sosire, fără a vă modifica dramatic itinerarul, ar putea să vă ajute să găsiți legături.

Inchide

Obțineți oferte gratuite și reduceri
când vă înregistrați

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com 10% reducere

  • Acces exclusiv la promoții și oferte speciale

Oferta expiră în
2
Zile
:
14
Ore
:
35
Minute
:
33
secunde
199 s-au înscris astăzi

Înregistrându-vă, sunteți de acord cu termenii și condițiile noastre. Puteți găsi mai multe informații in pagina Note legale

Vă abonăm...

Mulțumesc!
Am adăugat e-mailul dvs. la lista de asteptare.

Ceva n-a mers bine!

A apărut o eroare. Vă rugăm să încercați din nou peste un minut.

Inchide
Logo
authentication

Conectați-vă sau creați un cont

Conectați-vă la Virail pentru a obține oferte exclusive de călătorie

Înregistrându-vă, sunteți de acord cu termenii și condițiile noastre. Puteți găsi mai multe informații in pagina Note legale

Conectați-vă la Virail pentru a obține oferte exclusive de călătorie

Inchide

Oferte

Booking.com

2% cashback