• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un autobuz de la Deva până la Constanţa

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Constanţa

Detaliile călătoriei

Distanța 490 km

Stațiile de plecare

Deva - Atlassib
Deva - Autogara Plus Com
Deva - Benzinaria PETROM (langa McDonald's)
Deva - Parcare McDonald`s
Deva - Autogara BV Dasler SRL

Stații de destinație

Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
Constanta - Gara CFR - Extravacanta

Emisiile de CO2 pentru această rută

Zbor
139.65kg
Tren
6.86kg
Autobuz
33.32kg
Mașină
24.01kg

Prețul biletului Deva - Constanţa în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
Detalii
110,90 RON
105,55 RON
Detalii
100,20 RON
105,55 RON
Detalii
64,56 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Vertrantis-logo
Vertrantis
Durata: 20 h 30 min
Deva - Atlassib - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
12:00 - 08:30
135 RON
Vertrantis-logo
Vertrantis
Durata: 16 h 30 min
Deva - Atlassib - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
16:00 - 08:30
135 RON
Transmixt Sibiu-logo
Transmixt Sibiu
Durata: 22 h
Deva - Autogara Plus Com - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
10:30 - 08:30
137 RON
Transmixt Sibiu-logo
Transmixt Sibiu
Durata: 12 h 20 min
Deva - Autogara Plus Com - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
20:10 - 08:30
137 RON
Transmixt Sibiu-logo
Transmixt Sibiu
Durata: 11 h 15 min
Deva - Autogara Plus Com - Constanta - Gara CFR - Extravacanta
10:30 - 21:45
140 RON
Amarilia-logo
Amarilia
Durata: 19 h 30 min
Deva - Benzinaria PETROM (langa McDonald's) - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
13:00 - 08:30
140 RON
Amarilia-logo
Amarilia
Durata: 16 h 45 min
Deva - Benzinaria PETROM (langa McDonald's) - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
15:45 - 08:30
140 RON

La ce oră autobuzele pentru a părăsi Constanţa?

Călătoria de la Deva la ia Constanţa. În timp ce primul autobuz pleacă de la Deva la , ultima este programată la

Dacă sunteți în căutarea pentru diferite alternative pentru a călători de la Deva la Constanţa, trenuri și soluții carpooling ar putea fi o afacere bună văzut distanță relativ scurtă.

Logo