• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Feteşti până la Giurgiu

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Giurgiu

Detaliile călătoriei

Distanța 159 km
GsmTrans-logo
GsmTrans
Durata: 3 h 19 min
Fetesti - Autogara Patru Auto SRL - Giurgiu - Autogara Gitour SA
12:30 - 15:49
45 RON
TransMarian Braila-logo
TransMarian Braila
Durata: 31 h
Fetesti - Autogara Patru Auto SRL - Giurgiu - Autogara Gitour SA
16:00 - 23:00
429 RON
Luna Tour-logo
Luna Tour
Durata: 27 h
Fetesti - Peco Petrom - Giurgiu - Autogara Gitour SA
20:00 - 23:00
429 RON
Lilian Express-logo
Lilian Express
Durata: 43 h 30 min
Fetesti - Giurgiu
12:30 - 08:00
555,60 RON
Lilian Express-logo
Lilian Express
Durata: 38 h 30 min
Fetesti - Giurgiu
12:30 - 03:00
648,20 RON
Fany-logo
Fany
Durata: 6 h 7 min
Fetesti - Statie Fetesti - Giurgiu - Autogara Betel SRL
02:15 - 08:22
GsmTrans-logo
GsmTrans
Durata: 2 h 49 min
Fetesti - Autogara Patru Auto SRL - Giurgiu - Autogara Gitour SA
08:30 - 11:19

Atunci când sunt autobuzele liniei Feteşti - programată Giurgiu?

Primul autobuz pleacă de la Feteşti la , iar ultimul pleacă la . Călătoria durează s.

Deoarece călătoria de la Feteşti la care nu este atât de Giurgiu mult timp, autobuzul este o soluție bună, dar dacă sunteți în căutarea pentru mai multe oferte sau orele de plecare, puteți avea, de asemenea, o privire la trenuri și soluții carpooling.

Stațiile de plecare

Fetesti - Autogara Patru Auto SRL
Fetesti - Peco Petrom
Fetesti
Fetesti - Statie Fetesti

Stații de destinație

Giurgiu - Autogara Gitour SA
Giurgiu
Giurgiu - Autogara Betel SRL
Logo