• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Galaţi până la Iaşi

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Iaşi

Detaliile călătoriei

Distanța 194 km

Prețul biletului Galaţi - Iaşi în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
36,80 RON
38,15 RON
36,80 RON
Detalii
38,50 RON
Detalii
36,80 RON
40,20 RON
46,29 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Autogari-logo
Autogari
Durata: 5 h
Galati - Autogara Metropoli (Autogara Metropoli SRL) - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
08:00 - 13:00
35 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 6 h 21 min
Galati - Autogara Metropoli (Autogara Metropoli SRL) - Iasi - Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari)
16:45 - 23:06
45 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 4 h 40 min
Galati - Autogara Metropoli (Autogara Metropoli SRL) - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
16:00 - 20:40
60 RON
Pagebo Trans Junior-logo
Pagebo Trans Junior
Durata: 4 h 55 min
Galati - Hotel Magnus, Str. Otelarilor - Iasi - Gara CFR - Mc Donald's
07:50 - 12:45
70 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 6 h 21 min
Galati - Autogara Metropoli (Autogara Metropoli SRL) - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
09:00 - 15:21

La ce oră autobuzele pentru a părăsi Iaşi?

Pentru a obține de la Galaţi cu autobuzul la aceasta Iaşi te va duce . Prima plecare este programată la , în timp ce ultimul autobuz este la .

În cazul în care ofertele furnizate de autobuze nu se potrivesc nevoilor dumneavoastră, trenuri și carpooling ar putea reprezenta o alternativă bună pentru această distanță.

Stațiile de plecare

Galati - Autogara Metropoli (Autogara Metropoli SRL)
Galati - Hotel Magnus, Str. Otelarilor

Stații de destinație

Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
Iasi - Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari)
Iasi - Gara CFR - Mc Donald's
Logo