• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Giurgiu până la Iaşi

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Iaşi

Detaliile călătoriei

Distanța 387 km
Autogari-logo
Autogari
Durata: 10 h 9 min
Giurgiu - Autogara Gitour SA - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
12:40 - 22:49
85 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 9 h 39 min
Giurgiu - Autogara Gitour SA - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
13:10 - 22:49
85 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 9 h 9 min
Giurgiu - Autogara Gitour SA - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
13:40 - 22:49
85 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 10 h 6 min
Giurgiu - Autogara Gitour SA - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
06:40 - 16:46
95 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 9 h 6 min
Giurgiu - Autogara Gitour SA - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
07:40 - 16:46
95 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 11 h 6 min
Giurgiu - Autogara Gitour SA - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
09:10 - 20:16
95 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 10 h 36 min
Giurgiu - Autogara Gitour SA - Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
09:40 - 20:16
95 RON

Atunci când sunt autobuzele de la Giurgiu la Iaşi programată?

Primul autobuz pleacă de la Giurgiu la , iar ultimul pleacă la . Călătoria durează s.

Dacă sunteți în căutarea pentru diferite alternative pentru a călători de la Giurgiu la Iaşi, trenuri și soluții carpooling ar putea fi o afacere bună văzut distanță relativ scurtă.

Stațiile de plecare

Giurgiu - Autogara Gitour SA
Giurgiu - Autogara Betel SRL

Stații de destinație

Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
Logo