• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un autobuz de la Huedin până la Constanţa

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Constanţa

Detaliile călătoriei

Distanța 528 km

Cotofana-logo
Cotofana
Durata: 18 h 45 min
Huedin - Policlinica - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
14:45 - 09:30
150 RON
Alis Grup-logo
Alis Grup
Durata: 26 h 15 min
Huedin - Centru Huedin - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
10:00 - 12:15
Autogari-logo
Autogari
Durata: 26 h
Huedin - Statie Huedin - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
10:15 - 12:15
Autogari-logo
Autogari
Durata: 25 h 45 min
Huedin - Centru Huedin - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
10:30 - 12:15
Autogari-logo
Autogari
Durata: 25 h 14 min
Huedin - Centru Huedin - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
11:01 - 12:15
Alis Grup-logo
Alis Grup
Durata: 23 h 35 min
Huedin - Statie Huedin - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
12:40 - 12:15
AUTOGENN-logo
AUTOGENN
Durata: 23 h 5 min
Huedin - Statie In Huedin - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
13:10 - 12:15

Atunci când sunt autobuzele liniei Huedin - programată Constanţa?

Primul autobuz pleacă de la Huedin la , iar ultimul pleacă la . Călătoria durează s.

Pentru astfel de distanțe lungi, care călătoresc cu autobuzul nu a putut fi cea mai bună soluție. Check out alternative cu avionul: cu unele noroc, veți găsi bilete low-cost din Huedin pentru a fi și Constanţa mult mai repede!

Logo