• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un autobuz de la Ploieşti până la Constanţa

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Constanţa

Detaliile călătoriei

Distanța 225 km

Stațiile de plecare

Ploiesti - Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud)
Ploiesti - Peco MOL Iesire Spre Brasov

Stații de destinație

Constanta - Autogara Tomis-Nord
Constanta - Autogara Trace Trans - Tomis III
Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)

Emisiile de CO2 pentru această rută

Zbor
64.41kg
Tren
3.164kg
Autobuz
15.368kg
Mașină
11.074kg

Prețul biletului Ploieşti - Constanţa în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
33,80 RON
33,80 RON
35,70 RON
35,70 RON
33,80 RON
31,85 RON
33,80 RON
56,03 RON
40,20 RON
54,81 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Autogari-logo
Autogari
Durata: 4 h 30 min
Ploiesti - Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud) - Constanta - Autogara Tomis-Nord
10:00 - 14:30
55 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 3 h 50 min
Ploiesti - Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud) - Constanta - Autogara Trace Trans - Tomis III
10:00 - 13:50
55 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 4 h 15 min
Ploiesti - Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud) - Constanta - Autogara Tomis-Nord
16:15 - 20:30
55 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 4 h 15 min
Ploiesti - Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud) - Constanta - Autogara Trace Trans - Tomis III
16:15 - 20:30
55 RON
Aventin-logo
Aventin
Durata: 7 h 44 min
Ploiesti - Peco MOL Iesire Spre Brasov - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
13:00 - 20:44
90 RON
Fany-logo
Fany
Durata: 4 h 45 min
Ploiesti - Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud) - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
06:30 - 11:15
Autogari-logo
Autogari
Durata: 4 h 48 min
Ploiesti - Autogara Sud-Giadi Gold (Ploiesti Sud) - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
09:00 - 13:48

Atunci când sunt autobuzele liniei Ploieşti - programată Constanţa?

Pentru a obține de la Ploieşti cu autobuzul la aceasta Constanţa te va duce . Prima plecare este programată la , în timp ce ultimul autobuz este la .

Pentru călătoriile relativ scurte, cum ar fi cea de la Ploieşti la Constanţa, ai putea, de asemenea, alege să călătorească prin carpooling, alternativa mai ieftina, sau cu trenul, o alegere ecologică.

Logo