• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Roman până la Botoşani

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Botoşani

Detaliile călătoriei

Distanța 95 km

Prețul biletului Roman - Botoşani în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
Detalii
Detalii
Detalii
17 RON
17 RON
Detalii
Detalii
Compania RVG-logo
Compania RVG
Durata: 2 h
Roman - Gara CFR Roman - Botosani - Autogara R.V.G. Capat 1
02:30 - 04:30
40 RON
Pristyl-logo
Pristyl
Durata: 2 h 15 min
Roman - Autogara Pristyl - Ogoarelor - Botosani - Peco MOL
02:30 - 04:45
40 RON
TRANS DOR-logo
TRANS DOR
Durata: 2 h 25 min
Roman - Gara CFR Roman - Botosani - Autogara Lorion SRL (Trans Dor)
03:05 - 05:30
40 RON
LYK-logo
LYK
Durata: 2 h
Roman - Gara CFR Roman - Botosani - Autogara Transport Calatori S.A.
05:00 - 07:00
40 RON
Compania RVG-logo
Compania RVG
Durata: 2 h 15 min
Roman - Autogara DLS - Botosani - Autogara R.V.G. Capat 1
05:15 - 07:30
40 RON
Apetrans-logo
Apetrans
Durata: 2 h
Roman - Autogara DLS - Botosani - Autogara Apetrans
05:30 - 07:30
40 RON
HERMES-logo
HERMES
Durata: 2 h 25 min
Roman - Gara CFR Roman - Botosani - Autogara Transport Calatori S.A.
14:45 - 17:10
40 RON

La ce oră sunt autobuzele pentru Botoşani?

Călătoria de la Roman la ia Botoşani. În timp ce primul autobuz pleacă de la Roman la , ultima este programată la

Văzut distanța mică între Roman și Botoşani, de asemenea, puteți alege să călătorească cu trenul sau carpooling. Cheltuielile puțin mai mulți bani, călătoria ta va deveni mai confortabil.

Stațiile de plecare

Roman - Gara CFR Roman
Roman - Autogara Pristyl - Ogoarelor
Roman - Autogara DLS
Roman - Statie Roman

Stații de destinație

Botosani - Autogara R.V.G. Capat 1
Botosani - Peco MOL
Botosani - Autogara Lorion SRL (Trans Dor)
Botosani - Autogara Transport Calatori S.A.
Botosani - Autogara Apetrans
Logo