• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Tăşnad până la Seini

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Seini

Detaliile călătoriei

Distanța 60 km
Autogari-logo
Autogari
Durata: 4 h 25 min
Tasnad - Statie Tasnad - Seini - Centru
07:45 - 12:10
17,50 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 4 h 10 min
Tasnad - Statie Tasnad - Seini - Centru
08:00 - 12:10
17,50 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 16 min
Tasnad - Statie Tasnad - Seini - Centru
12:00 - 14:16
17,50 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 10 min
Tasnad - Statie Tasnad - Seini - Centru
16:00 - 18:10
17,50 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 3 h 10 min
Tasnad - Statie Tasnad - Seini - Centru
21:00 - 00:10
17,50 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 55 min
Tasnad - Statie Tasnad - Seini - Centru
21:15 - 00:10
17,50 RON

Atunci când sunt autobuzele de la Tăşnad la Seini programată?

Pentru a obține de la Tăşnad cu autobuzul la aceasta Seini te va duce . Prima plecare este programată la , în timp ce ultimul autobuz este la .

Văzut distanța mică între Tăşnad și Seini, de asemenea, puteți alege să călătorească cu trenul sau carpooling. Cheltuielile puțin mai mulți bani, călătoria ta va deveni mai confortabil.

Stațiile de plecare

Tasnad - Statie Tasnad

Stații de destinație

Seini - Centru
Logo