• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un autobuz de la Timişoara până la Constanţa

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Constanţa

Detaliile călătoriei

Distanța 609 km

Stațiile de plecare

Timisoara - Peco OMV Gara De Nord
Timisoara - Hotel Baron/Padurea Verde
Timisoara
Timisoara - Autogara Autotim S.A.
Timisoara - Peco MOL 3 - Calea Aradului
Timisoara - Statie Compex Studentesc Olimpia
Timisoara - Remetea Mare Peco Tiriac Energy
Timisoara - Statie Parcare Gara De Nord
Timisoara - Autogara J&R Car SRL

Stații de destinație

Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
Constanta - Gara CFR
Constanta - Gara CFR Constanta
Constanta

Emisiile de CO2 pentru această rută

Zbor
173.85kg
Tren
8.54kg
Autobuz
41.48kg
Mașină
29.89kg

Prețul biletului Timişoara - Constanţa în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
105,55 RON
99,55 RON
105,55 RON
99,55 RON
99,55 RON
105,55 RON
99,55 RON
1.087,79 RON
3.181,14 RON
968,86 RON
795,94 RON
1.092,03 RON
1.034,54 RON
960,53 RON
Detalii
79,18 RON
109,63 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Amarilia-logo
Amarilia
Durata: 14 h
Timisoara - Peco OMV Gara De Nord - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
01:00 - 15:00
200 RON
Exotic Travel-logo
Exotic Travel
Durata: 13 h 58 min
Timisoara - Hotel Baron/Padurea Verde - Constanta - Gara CFR
02:00 - 15:58
425 RON
Europa Buss-logo
Europa Buss
Durata: 13 h 20 min
Timisoara - Hotel Baron/Padurea Verde - Constanta - Gara CFR Constanta
07:40 - 21:00
483 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 22 h
Timisoara - Constanta
23:00 - 21:00
483 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 21 h
Timisoara - Autogara Autotim S.A. - Constanta - Gara CFR Constanta
00:00 - 21:00
483 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 21 h
Timisoara - Constanta
00:00 - 21:00
483 RON
Mirtrans Express-logo
Mirtrans Express
Durata: 20 h 30 min
Timisoara - Peco MOL 3 - Calea Aradului - Constanta - Gara CFR Constanta
00:30 - 21:00
483 RON

La ce oră sunt autobuzele pentru Constanţa?

Călătoria de la Timişoara la ia Constanţa. În timp ce primul autobuz pleacă de la Timişoara la , ultima este programată la

În cazul în care călătoria este atât de mult timp, autobuzul durează mult mai mult decât alte „transport“ ation. Puteți avea o privire la zborurile spre: prin rezervarea Constanţa ultimul in avans, puteți găsi bilete de avion ieftine foarte!

Logo