• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Beclean până la Caila

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Caila

Virail găsește pentru tine cele mai bune oferte de tren de la Beclean la Caila.

Virail are truc magic pentru a găsi biletele de tren ieftine pentru Caila. Trebuie doar să introduceți datele călătoriei, apoi setați filtrele de plecare și de preț în funcție de preferințele dumneavoastră. După ce ați ales cele mai bune opțiuni de călătorie pentru trenul de la Beclean la Caila, virail va redirecționa automat la site-ul furnizorului pentru achiziție.

Cât de mult sunt reduse biletele de tren cost cu o schimbare de la Beclean la Caila?

Dacă aveți posibilitatea de a rezerva în avans, va fi probabil pentru a găsi bilete de avion ieftine de tren de la Beclean la Caila pentru 3,90 RON. În cazul în care nu se poate planifica în avans, bilete de tren la un cost pe 38,59 RON medie Caila ultimul.

Ce companii feroviare oferă conexiuni cu trenul de la Beclean pentru a Caila?

Dintre toți partenerii noștri, veți găsi, de asemenea CFR Călători, oferind conexiuni de tren între Beclean și Caila.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 3,90 RON
Durata călătoriei 13 h 59 min
Călătorii pe zi 13
Prima plecare 06:32
Ultima plecare 01:03
Distanța 15 km
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 12 min
Beclean pe Someș - Caila Hc
08:46 - 08:58
3,90 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 12 min
Beclean pe Someș - Caila Hc
09:29 - 09:41
3,90 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 11 min
Beclean pe Someș - Caila Hc
11:35 - 11:46
3,90 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 11 min
Beclean pe Someș - Caila Hc
16:18 - 16:29
3,90 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 12 min
Beclean pe Someș - Caila Hc
20:28 - 20:40
3,90 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 11 min
Beclean pe Someș - Caila Hc
01:01 - 01:12
3,90 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 17 h 7 min
Beclean Pe Olt H - Caila Hc
08:05 - 01:12
53,25 RON

Cât timp să aveți nevoie pentru a ajunge cu trenul la Caila ultimul?

Primul tren spre 06:32 pleacă la ora Caila ultimul, în timp ce ultimul la 01:03. În medie, călătoria durează 13 h 59 min, dar cu cele mai rapide conexiuni pe care le va fi în 11 min Caila ultimul.

Ce stații face trenurile să plece de la Caila?

Puteți lua trenul spre Beclean pe Someș și Beclean Pe Olt H la Caila, care ajunge la Caila Hc.

Când vine vorba de distanțe scurte, de autobuz și carpooling reprezintă o bună alternativă la călătoria cu trenul, mai ales în cazul în care călătoriți cu un buget limitat.

Stații de plecare

Beclean pe Someș
Beclean Pe Olt H

Stații de destinație

Caila Hc
Logo