• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Beclean până la Mărişelu

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Mărişelu

Bilete de tren ieftine de la Beclean pe virail Mărişelu.

Virail face ca fiecare călătorie mai ușor: singurul lucru pe care va trebui să faceți este de a specifica data călătoriei de la Beclean la Mărişelu. Ulterior, va fi capabil de a găsi opțiunea perfectă pentru călătoria dvs. prin filtrarea și sortarea rezultatelor după preț și de plecare. Virail, de asemenea, vă va redirecționa automat site-ul web al furnizorului pentru a finaliza rezervarea.

Ce companii de turism de la Beclean cu trenul până la Mărişelu?

Virail găsește ofertă de la o mulțime de companii feroviare din Europa și în restul lumii. De exemplu, vă arată posibile conexiuni de tren de la Beclean la Mărişelu oferite de .

Detaliile călătoriei

Distanța 31 km
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 38 min
Beclean Pe Somes - Mariselu
14:36 - 16:14
7,10 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 25 min
Beclean Pe Somes - Mariselu
18:51 - 21:16
7,10 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 45 min
Beclean Pe Somes - Mariselu
14:36 - 17:21
8,35 RON

Cât timp va dura de la Beclean te la cu trenul și Mărişelu atunci când fac trenurile plece?

Primul tren spre pleacă la ora Mărişelu ultimul, în timp ce ultimul la . Pentru a obține de la Beclean cu trenul până la Mărişelu, veți avea nevoie de .

Stații care servesc linia de cale ferată Beclean - Mărişelu?

Trenurile pleacă Beclean din Beclean Pe Somes și să ajungă la Mariselu.

Deoarece călătoria între Beclean și relativ scurt Mărişelu ultimul, puteți lua în considerare carpooling sau cu autobuzul, ca modalități alternative de transport cu tarife mai ieftine și durată similare.

Stații de plecare

Beclean Pe Somes

Stații de destinație

Mariselu
Logo