• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Botoşani până la Iaşi

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Iaşi

Bilete de tren ieftine de la Botoşani pe virail Iaşi.

Virail are truc magic pentru a găsi biletele de tren ieftine pentru Iaşi. Trebuie doar să introduceți datele călătoriei, apoi setați filtrele de plecare și de preț în funcție de preferințele dumneavoastră. După ce ați ales cele mai bune opțiuni de călătorie pentru trenul de la Botoşani la Iaşi, virail va redirecționa automat la site-ul furnizorului pentru achiziție.

Care este prețul biletelor de tren de la Botoşani la Iaşi?

Dacă aveți posibilitatea de a rezerva în avans, va fi probabil pentru a găsi bilete de avion ieftine de tren de la Botoşani la Iaşi pentru 18,85 RON. În cazul în care nu se poate planifica în avans, bilete de tren la un cost pe 33,91 RON medie Iaşi ultimul.

Ce companii deservesc ruta de la Botoşani la Iaşi?

Dintre toți partenerii virail, va fi, de asemenea, posibilitatea de a călători cu CFR Călători, servind ruta trenului între Botoşani și Iaşi.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 18,85 RON
Durata călătoriei 4 h 50 min
Călătorii pe zi 8
Prima plecare 14:20
Ultima plecare 00:00
Distanța 96 km

Prețul biletului Botoşani - Iaşi în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
22,65 RON
Detalii
Detalii
Detalii
21,40 RON
Detalii
Detalii
14,62 RON
9,74 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 3 h 31 min
Botoșani - Iași
14:20 - 17:51
20,10 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 30 min
Botoșani - Iași
14:20 - 19:50
26,70 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 6 h 37 min
Botoșani - Remiza T. Socola H
14:20 - 20:57
27,65 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h 42 min
Botoșani - Nicolina
14:20 - 19:02
28,55 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 3 h 17 min
Botoșani - Iași
18:08 - 21:25
37,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 3 h 39 min
Botoșani - Nicolina
18:08 - 21:47
37,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h
Botoșani - Iași
22:26 - 02:26
39,20 RON

La ce oră trenurile de concediu și cât timp Iaşi ultimul este călătoria?

Durata medie a călătoriei este 4 h 44 min, dar cele mai rapide conexiuni pe care le duc la 2 h 57 min în Iaşi. Primul tren pleacă de la Botoşani la 07:22, iar ultimul pleacă la 00:00.

Ce stații face trenurile să plece de la Iaşi?

Puteți lua trenul spre Botoșani la Iaşi, care ajunge la Iași, Remiza T. Socola H și Nicolina.

Deoarece călătoria între Botoşani și relativ scurt Iaşi ultimul, puteți lua în considerare carpooling sau cu autobuzul, ca modalități alternative de transport cu tarife mai ieftine și durată similare.

Stații de plecare

Botoșani

Stații de destinație

Iași
Remiza T. Socola H
Nicolina
Logo