Gasiți un tren de la Breaza până la Perșani

Trenuri din Breaza spre Perșani

virail vă ajută să gasiți orarele și prețurile pentru toate trenurile din Breaza spre Perșani.

Ruta Breaza către Perșani este realizată în fiecare zi de 10 trenuri cu plecare din din stațiile Breaza Hc, Breaza Nord și cu sosire la către stația Persani.
Este posibil să cumperi un bilet de tren cu un preț mediu de 12RON.
Durata medie a călătoriei este de 4 h 34 min. Primul tren pleacă la ora 05:19. Ultimul este la 16:22.

Ride sharing din Breaza la Perșani cu

9 RON 45 min

Prețul mediu: 12RON

Cel mai bun preț: 12RON

Durata călătoriei: 4 h 34 min

10 călătorii pe zi
Prima plecare: 05:19
Ultima plecare: 16:22

Stații de plecare

  • Breaza Hc
  • Breaza Nord

Stații de destinație

  • Persani

InfoferInfofer R 3023 R 2501 05:19 – 08:55 Breaza Hc – Persani 11,90 RON 3 h 36 min 1 schimbare InfoferInfofer 10:47 – 15:46 Breaza Hc – Persani - 4 h 59 min 1 schimbare InfoferInfofer 13:33 – 17:34 Breaza Hc – Persani - 4 h 1 min 1 schimbare InfoferInfofer R 3005 R 2505 16:14 – 20:52 Breaza Hc – Persani 11,90 RON 4 h 38 min 1 schimbare InfoferInfofer R 3005 R 2505 16:22 – 20:52 Breaza Nord – Persani 11,90 RON 4 h 30 min 1 schimbare
Vezi toate ofertele trenurilor Breaza - Perșani