Coronavirus (COVID-19)
- Informații despre călătoria dvs.
Acest site utilizează cookie-uri, inclusiv din terțe părți. Pentru a afla mai multe despre politica noastră vă rugăm să citiți mai multe detalii. Prin închiderea bannerului sau continuarea navigării autorizați utilizarea acestora.

Gasiți un tren de la Câmpina până la Azuga

  • Direct
  • Dus-Întors
Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Azuga

Cele mai bune oferte pentru trenul de la Câmpina la Azuga pe virail.

Virail are truc magic pentru a găsi biletele de tren ieftine pentru Azuga. Trebuie doar să introduceți datele călătoriei, apoi setați filtrele de plecare și de preț în funcție de preferințele dumneavoastră. După ce ați ales cele mai bune opțiuni de călătorie pentru trenul de la Câmpina la Azuga, virail va redirecționa automat la site-ul furnizorului pentru achiziție.

Trenurile de la Câmpina la care companiile: Azuga se poate călători cu?

Virail găsește ofertă de la o mulțime de companii feroviare din Europa și în restul lumii. De exemplu, vă arată posibile conexiuni de tren de la Câmpina la Azuga oferite de CFR Călători.

Cât costă biletele de tren de la Câmpina la Azuga?

Prin rezervare în avans, puteți găsi bilete de tren ieftine de la Câmpina din 6,30 RON Azuga. Cu toate acestea, bilete de tren pentru acest cost traseu, în medie, în jurul valorii de 12,91 RON.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 7,80 RON
Durata călătoriei 47 min
Călătorii pe zi 16
Prima plecare 08:10
Ultima plecare 01:11
Distanța 39 km

Prețul biletului Câmpina - Azuga în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
Detalii
7,80 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
CFR Călători-logo
cfr_c_l_tori
Durata: 50 min
Câmpina - Azuga
08:10 - 09:00
7,80 RON
CFR Călători-logo
cfr_c_l_tori
Durata: 54 min
Câmpina - Azuga
11:08 - 12:02
7,80 RON
CFR Călători-logo
cfr_c_l_tori
Durata: 55 min
Câmpina - Azuga
12:34 - 13:29
7,80 RON
CFR Călători-logo
cfr_c_l_tori
Durata: 1 h 6 min
Câmpina - Azuga
19:29 - 20:35
7,80 RON
CFR Călători-logo
cfr_c_l_tori
Durata: 1 h 3 min
Câmpina - Azuga
21:26 - 22:29
7,80 RON
CFR Călători-logo
cfr_c_l_tori
Durata: 54 min
Câmpina - Azuga
23:08 - 00:02
7,80 RON
CFR Călători-logo
cfr_c_l_tori
Durata: 47 min
Câmpina - Azuga
00:54 - 01:41
7,80 RON

Când vine vorba de distanțe scurte, de autobuz și carpooling reprezintă o bună alternativă la călătoria cu trenul, mai ales în cazul în care călătoriți cu un buget limitat.

Care sunt stațiile de plecare și de sosire în Câmpina și Azuga?

Trenurile spre va pleca de la Azuga ultimul Câmpina și va ajunge la Azuga.

Cât timp să aveți nevoie pentru a ajunge cu trenul la Azuga ultimul?

În medie, este nevoie de 47 min pentru a ajunge la cu trenul Azuga, dar va avea nevoie de 39 min cu cele mai rapide trenuri. Prima dintre ele este disponibil la 08:13, în timp ce ultima părăsește Câmpina la 01:11.

Stații de plecare

Câmpina

Stații de destinație

Azuga
Logo