• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Caracal până la Râmnicu Vâlcea

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Râmnicu Vâlcea

Comparați cele mai bune preturi de tren de la Caracal la Râmnicu Vâlcea.

Dacă sunteți în căutarea pentru cel mai simplu mod de a găsi cel mai bun pret pentru traseul trenului, virail este ceea ce au fost căutați. Trebuie doar să selectați data și virail vă va arăta toate conexiunile oferite de partenerii noștri: prin filtrarea rezultatelor, veți găsi soluția perfectă pentru bugetul și programul. Virail vă va redirecționa către site-ul web al companiei pentru o rezervare simplu și sigur.

Care este prețul biletelor de tren de la Caracal la Râmnicu Vâlcea?

În medie, bilete de tren de la Caracal la 28,45 RON de cost Râmnicu Vâlcea, dar dacă vă puteți rezerva în prealabil sau alege datele și orele mai puțin populare, ați putea găsi bilete de avion ieftine de tren din 15,22 RON.

Trenurile de la Caracal la care companiile: Râmnicu Vâlcea se poate călători cu?

Pentru a ajunge la cu trenul Râmnicu Vâlcea, vă puteți baza pe CFR Călători, doar un exemplu între toți partenerii noștri.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 17,80 RON
Durata călătoriei 4 h 12 min
Călătorii pe zi 7
Prima plecare 05:13
Ultima plecare 21:27
Distanța 109 km

Prețul biletului Caracal - Râmnicu Vâlcea în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
19,30 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
17,80 RON
Detalii
Detalii
Detalii
13,40 RON
Detalii
Detalii
Detalii
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 3 min
Caracal - Râmnicu Vâlcea
21:27 - 23:30
19,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 58 min
Caracal - Râmnicu Vâlcea Nord H
08:25 - 14:23
33 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 7 h 1 min
Caracal - Râmnicu Vâlcea Nord H
05:13 - 12:14
34 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 59 min
Caracal - Râmnicu Vâlcea
14:54 - 16:53
34,70 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h 20 min
Caracal - Râmnicu Vâlcea Nord H
14:54 - 19:14
34,75 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 3 h 54 min
Caracal - Râmnicu Vâlcea
16:54 - 20:48
36,90 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 20 min
Caracal - Râmnicu Vâlcea Nord H
16:54 - 22:14
41,65 RON

Cât timp va dura de la Caracal te la cu trenul și Râmnicu Vâlcea atunci când fac trenurile plece?

Cu cele mai rapide conexiuni pe care le va fi în 1 h 59 min Râmnicu Vâlcea ultimul, dar, în medie, este nevoie de 3 h 40 min. Primul tren indreptat spre Râmnicu Vâlcea ultimul la 08:32, în timp ce ultima părăsește Caracal la 21:27.

Care sunt stațiile de plecare și de sosire în Caracal și Râmnicu Vâlcea?

Trenurile spre va pleca de la Râmnicu Vâlcea ultimul Caracal și va ajunge la Râmnicu Vâlcea și Râmnicu Vâlcea Nord H.

Uneori este posibil pentru a obține soluții mai ieftine de a avea o privire la oferte limitate sau la programe de fidelitate puse la dispoziție pe site-urile companiilor.

În cazul în care mersul trenurilor nu se încadrează în programul dvs. sau bugetul, autobuzul și carpooling vă poate oferi unele alternative de preț și de timp, fără a schimba în mod substanțial durata călătoriei.

Stații de plecare

Caracal

Stații de destinație

Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea Nord H
Logo