Coronavirus (COVID-19)
- Informații despre călătoria dvs.
Acest site utilizează cookie-uri, inclusiv din terțe părți. Pentru a afla mai multe despre politica noastră vă rugăm să citiți mai multe detalii. Prin închiderea bannerului sau continuarea navigării autorizați utilizarea acestora.
  • Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Eforie până la Mizil

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Mizil

Comparați cele mai bune preturi de tren de la Eforie la Mizil.

Cu virail puteți compara prețurile trenurilor de la Eforie la o clipire Mizil din ochi. Ceea ce ai nevoie este doar pentru a alege data aveți de gând să plece și, dacă doriți, sortare și filtra rezultatele în preț și timp. Pentru a rezerva călătoria perfectă, virail vă va redirecționa direct la site-ul furnizorului, pentru o achiziție extrem de sigur.

Ce companii de turism de la Eforie cu trenul până la Mizil?

Pentru a ajunge la cu trenul Mizil, vă puteți baza pe CFR Călători, doar un exemplu între toți partenerii noștri.

Cât de mult este cel mai ieftin bilet de tren de la Eforie la Mizil?

Rezervarea în avans într-adevăr vă permite să salvați niște bani: de fapt, puteți obține bilete de tren ieftine de la Eforie la, de asemenea, doar Mizil 64,89 RON, în timp ce prețul mediu este 77,21 RON.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 64,89 RON
Durata călătoriei 13 h 38 min
Călătorii pe zi 24
Prima plecare 10:34
Ultima plecare 01:37
Distanța 205 km
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 34 min
Eforie Sud Hm - Mizil
16:31 - 22:05
63,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 24 min
Eforie Nord - Mizil
16:41 - 22:05
63,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 18 h 50 min
Eforie Sud Hm - Mizil
01:28 - 06:38
64,20 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 18 h 59 min
Eforie Nord - Mizil
01:37 - 06:38
64,20 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h 38 min
Eforie Sud Hm - Mizil
10:34 - 15:12
76,35 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h 30 min
Eforie Nord - Mizil
10:42 - 15:12
76,35 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 52 min
Eforie Sud Hm - Mizil
11:37 - 17:29
76,35 RON

Atunci când călătoresc cu trenul, nu uitați să păstrați biletul cu tine: asigurați-vă că pentru a imprima în prealabil sau pentru a descărca versiunea mobilă dacă este permis.

Atunci când călătoresc pe distanțe scurte, puteți lua în considerare, de asemenea, autobuze și opțiuni carpooling: cu unele noroc, veți găsi opțiuni foarte ieftine, chiar dacă rezervați pe termen scurt

Stații care servesc linia de cale ferată Eforie - Mizil?

Trenurile spre va pleca de la Mizil ultimul Eforie Sud Hm și Eforie Nord și va ajunge la Mizil.

Cât timp va dura de la Eforie te la cu trenul și Mizil atunci când fac trenurile plece?

Primul tren spre 10:34 pleacă la ora Mizil ultimul, în timp ce ultimul la 01:37. În medie, călătoria durează 13 h 38 min, dar cu cele mai rapide conexiuni pe care le va fi în 4 h 7 min Mizil ultimul.

Stații de plecare

Eforie Sud Hm
Eforie Nord

Stații de destinație

Mizil
Logo