• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Halle (Saale) până la Halle

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Halle

Cele mai bune oferte pentru trenul de la Halle (Saale) la Halle pe virail.

Găsirea conexiunea perfectă de tren nu a fost niciodată atât de ușoară: datorită virail, veți putea compara sute de oferte, în același timp, doar prin introducerea data calatoriei. Prin filtrele de preț și de plecare, veti avea posibilitatea de a restricționa rezultatele și pentru a găsi soluția perfectă. Rezervarea are loc pe site-ul furnizorului, la care va fi redirecționat automat.

Cât de mult este cel mai ieftin bilet de tren de la Halle (Saale) la Halle?

Dacă aveți posibilitatea de a rezerva în avans, va fi probabil pentru a găsi bilete de avion ieftine de tren de la Halle (Saale) la Halle pentru 301,60 RON. În cazul în care nu se poate planifica în avans, bilete de tren la un cost pe 601,10 RON medie Halle ultimul.

Ce companii feroviare oferă conexiuni cu trenul de la Halle (Saale) pentru a Halle?

Virail găsește ofertă de la o mulțime de companii feroviare din Europa și în restul lumii. De exemplu, vă arată posibile conexiuni de tren de la Halle (Saale) la Halle oferite de Deutsche Bahn.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 301,60 RON
Durata călătoriei 11 h 58 min
Călătorii pe zi 47
Prima plecare 20:38
Ultima plecare 23:33
Distanța 548 km
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 12 h 14 min
Leipzig Hbf (tief) - Buizingen
23:33 - 11:47
301,60 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 11 h 24 min
Leipzig Hbf (tief) - Halle(B)
23:33 - 10:57
301,60 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 11 h 39 min
Leipzig Hbf (tief) - Buizingen
23:33 - 11:12
301,60 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 12 h 22 min
Leipzig Hbf (tief) - Lembeek
23:33 - 11:55
301,60 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 12 h 32 min
Leipzig Hbf (tief) - Lembeek
23:23 - 11:55
413,66 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 12 h 24 min
Leipzig Hbf (tief) - Buizingen
23:23 - 11:47
413,66 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 11 h 34 min
Leipzig Hbf (tief) - Halle(B)
23:23 - 10:57
413,66 RON

Cât timp să aveți nevoie pentru a ajunge cu trenul la Halle ultimul?

Cu cele mai rapide conexiuni pe care le va fi în 7 h 7 min Halle ultimul, dar, în medie, este nevoie de 11 h 58 min. Primul tren indreptat spre Halle ultimul la 20:38, în timp ce ultima părăsește Halle (Saale) la 23:33.

Ce stații face trenurile să plece de la Halle?

Trenurile spre va pleca de la Halle ultimul Leipzig Hbf (tief) și Leipzig Hbf și va ajunge la Buizingen, Halle(B) și Lembeek.

Mai ales atunci când călătoresc singuri, astfel de călătorii de lungă durată poate fi extrem de plictisitoare. Avionul este, în acest caz, alternativa perfectă: dacă se poate rezerva în avans, companiile aeriene low cost care pot oferi bilete la Halle chiar mai ieftin decât bilete de tren.

Stații de plecare

Leipzig Hbf (tief)
Leipzig Hbf

Stații de destinație

Buizingen
Halle(B)
Lembeek
Logo