Acest website foloseşte cookie-uri proprii cât şi cookie-uri adăugate de terţi. Pentru a afla mai multe despre politica noastra sau a refuza acordul de utilizare click aici. Continuarea navigării sau închiderea baner-ului reprezintă acordul dumneavoastră. ×

De la: Către:
Nessun risultato corrispondente

Orarul trenurilor din Județul Gorj: program și prețuri

Județul Gorj

Județul Gorj este localizat în partea de sud vest a țării, nu se remarcă prin ceva anume, este doar o mică întindere pe mai multe trepte de relief, dar care te atrage prin frumusețile naturale ale locului și prin istoria ce se pierde în veacuri. De la vechile popoare dacice și romane, de la acele faimoase războaie care s-au încheiat cu victoria romanilor, până în evul mediu când aceste teritorii au fost motiv de dispută între slavi, habsburgi și români. Chiar dacă mixul de relief din această parte a țării oferă rând pe rând imagini de neuitat, există în acest moment doua obiective extraordinare care te lasă fără cuvinte, unul prin grandoare, istorie și renume, celălalt prin peisaje, istorie și frumusețe. Primul ar fi Coloana Infinită, o sculptură monumentală care face parte dintr-o trilogie dacă o putem numi astfel, de astfel de lucrări, care mai cuprinde, Masa Tăcerii și Poarta Sărutului, toate fiind opera Marelui Sculptor Constantin Brâncuși. Iar pentru cei dornici de senzații care să taie răsuflarea, vă invităm să parcurgeți Transalpina sau Drumul Regelui, cea mai frumoasă și înaltă șosea alpină a Europei. Aici cuvintele sunt de prisos, trăirile fac totul. Este folosită încă de pe vremea dacilor când treceau armatele către capitala Sarmisegetuza. Practic traversează munții Parâng având cel mai înalt punct de trecere la Pasul Urdele la 2154m. Cum se ajunge: via Auto prin E81 de la București, prin A1 și DN67C de la Timișoara, via Tren http://www.cfrcalatori.ro/ - versiunea în Engleză, via Avion: Nu dispune de Aeroport.

Trenuri din Budieni spre Iezureni

De la Către Durata
Infofer
R 2085

17:00

Budieni Hc

17:00 17:27

17:27

Ezureni H

27 min

 

3,20 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2091
R 2083

07:44

Budieni Hc

07:44 08:26

08:26

Ezureni H

42 min

 

4,90 RON

Infofer
R 2091

07:44

Budieni Hc

07:44 08:26

08:26

Ezureni H

42 min

 

3,20 RON

Infofer
R 2081

05:36

Budieni Hc

05:36 06:11

06:11

Ezureni H

35 min

 

3,20 RON


Trenuri din Budieni spre Gârbovu

De la Către Durata
Infofer - 1 schimbare
R 2093
R 2872

10:22

Budieni Hc

10:22 13:52

13:52

Girbovu H

3 h 30 min

 

7,95 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2094
R 2094

14:14

Budieni Hc

14:14 19:22

19:22

Girbovu H

5 h 8 min

 

10,10 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2084
R 2857

16:29

Budieni Hc

16:29 19:22

19:22

Girbovu H

2 h 53 min

 

10,10 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2085
R 2856

17:00

Budieni Hc

17:00 20:07

20:07

Girbovu H

3 h 7 min

 

7,95 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2089
R 2856

18:40

Budieni Hc

18:40 20:07

20:07

Girbovu H

1 h 27 min

 

7,95 RON


Trenuri din Bibești spre Târgu Jiu

De la Către Durata
Infofer
R 2081

04:45

Bibesti

04:45 06:02

06:02

Ecaterina Teodoroiu

1 h 17 min

 

6,80 RON

Infofer
R 2091

06:59

Bibesti

06:59 08:21

08:21

Ecaterina Teodoroiu

1 h 22 min

 

6,80 RON

Infofer
R 2085

16:13

Bibesti

16:13 17:22

17:22

Ecaterina Teodoroiu

1 h 9 min

 

6,80 RON

Infofer
R 2085

16:13

Bibesti

16:13 17:13

17:13

Tirgu Jiu

1 h

 

6,80 RON

Infofer
R 2089

17:54

Bibesti

17:54 18:53

18:53

Tirgu Jiu

59 min

 

6,80 RON


Trenuri din Bibești spre Scoarţa

De la Către Durata
Infofer
R 2085

16:13

Bibesti

16:13 16:49

16:49

Scoarta H

36 min

 

3,70 RON

Infofer
R 2093

09:32

Bibesti

09:32 10:07

10:07

Scoarta H

35 min

 

3,70 RON

Infofer
R 2091

06:59

Bibesti

06:59 07:34

07:34

Scoarta H

35 min

 

3,70 RON

Infofer
R 2081

04:45

Bibesti

04:45 05:25

05:25

Scoarta H

40 min

 

3,70 RON

Infofer
R 2089

17:54

Bibesti

17:54 18:29

18:29

Scoarta H

35 min

 

3,70 RON


Trenuri din Bibești spre Sărdănești

De la Către Durata
Infofer - 1 schimbare
R 2094
R 2857

14:59

Bibesti

14:59 19:27

19:27

Sardanesti H

4 h 28 min

 

7,05 RON

Infofer - 1 schimbare
Ir 1728
R 2855

14:40

Bibesti

14:40 16:33

16:33

Sardanesti H

1 h 53 min

 

14,40 RON

Infofer - 2 schimbări
R 2082
Ir 1823
R 2873

10:54

Bibesti

10:54 14:43

14:43

Sardanesti H

3 h 49 min

 

17,85 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2092
R 2853

05:01

Bibesti

05:01 07:31

07:31

Sardanesti H

2 h 30 min

 

7,05 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2084
R 2857

17:19

Bibesti

17:19 19:27

19:27

Sardanesti H

2 h 8 min

 

7,05 RON


Trenuri din Bibești spre Roșia Jiu

De la Către Durata
Infofer - 1 schimbare
R 2081
R 2850

04:45

Bibesti

04:45 06:33

06:33

Rosia Jiu H

1 h 48 min

 

8,30 RON

Infofer - 1 schimbare
Ir 1729
R 2872

09:04

Bibesti

09:04 13:18

13:18

Rosia Jiu H

4 h 14 min

 

17 RON

Infofer - 1 schimbare
Ir 1728
R 2855

14:40

Bibesti

14:40 17:02

17:02

Rosia Jiu H

2 h 22 min

 

16,25 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2084
R 2857

17:19

Bibesti

17:19 19:55

19:55

Rosia Jiu H

2 h 36 min

 

8,65 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2089
R 2856

17:54

Bibesti

17:54 19:37

19:37

Rosia Jiu H

1 h 43 min

 

8,30 RON


Trenuri din Bibești spre Plopşoru

De la Către Durata
Infofer - 1 schimbare
R 2081
R 2850

04:45

Bibesti

04:45 06:55

06:55

Plopsoru

2 h 10 min

 

10,10 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2092
R 2853

05:01

Bibesti

05:01 07:37

07:37

Plopsoru

2 h 36 min

 

7,25 RON

Infofer - 1 schimbare
Ir 1728
R 2855

14:40

Bibesti

14:40 16:40

16:40

Plopsoru

2 h

 

14,85 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2094
R 2857

14:59

Bibesti

14:59 19:33

19:33

Plopsoru

4 h 34 min

 

7,25 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2084
R 2857

17:19

Bibesti

17:19 19:33

19:33

Plopsoru

2 h 14 min

 

7,25 RON


Trenuri din Bibești spre Musculești

De la Către Durata
Infofer
R 2081

04:45

Bibesti

04:45 04:51

04:51

Musculesti

6 min

 

2,80 RON

Infofer
R 2091

06:59

Bibesti

06:59 07:04

07:04

Musculesti

5 min

 

2,80 RON

Infofer
R 2093

09:32

Bibesti

09:32 09:37

09:37

Musculesti

5 min

 

2,80 RON

Infofer
R 2085

16:13

Bibesti

16:13 16:18

16:18

Musculesti

5 min

 

2,80 RON

Infofer
R 2095

21:37

Bibesti

21:37 21:42

21:42

Musculesti

5 min

 

2,80 RON


Trenuri din Bibești spre Iezureni

De la Către Durata
Infofer - 1 schimbare
R 2089
R 2088

17:54

Bibesti

17:54 20:22

20:22

Ezureni H

2 h 28 min

 

9,50 RON

Infofer
R 2085

16:13

Bibesti

16:13 17:27

17:27

Ezureni H

1 h 14 min

 

5,90 RON

Infofer - 1 schimbare
R 2091
R 2083

06:59

Bibesti

06:59 08:26

08:26

Ezureni H

1 h 27 min

 

7,35 RON

Infofer
R 2091

06:59

Bibesti

06:59 08:26

08:26

Ezureni H

1 h 27 min

 

5,90 RON

Infofer
R 2081

04:45

Bibesti

04:45 06:11

06:11

Ezureni H

1 h 26 min

 

5,90 RON