Coronavirus (COVID-19)
- Informații despre călătoria dvs.
Acest site utilizează cookie-uri, inclusiv din terțe părți. Pentru a afla mai multe despre politica noastră vă rugăm să citiți mai multe detalii. Prin închiderea bannerului sau continuarea navigării autorizați utilizarea acestora.
  • Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Izegem până la Charleroi

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Charleroi

Comparați cele mai bune preturi de tren de la Izegem la Charleroi.

Găsirea conexiunea perfectă de tren nu a fost niciodată atât de ușoară: datorită virail, veți putea compara sute de oferte, în același timp, doar prin introducerea data calatoriei. Prin filtrele de preț și de plecare, veti avea posibilitatea de a restricționa rezultatele și pentru a găsi soluția perfectă. Rezervarea are loc pe site-ul furnizorului, la care va fi redirecționat automat.

Ce companii pe care le ia de la Izegem cu trenul până la Charleroi?

Virail colaborează cu mai mult de 200 de parteneri în Europa și în restul lumii, printre care, de asemenea, SNCB care deservesc Izegem ruta trenului -. Charleroi .

Care este cel mai mic pret pentru bilete de tren către Charleroi?

În medie, bilete de tren de la Izegem la 92,57 RON de cost Charleroi, dar dacă vă puteți rezerva în prealabil sau alege datele și orele mai puțin populare, ați putea găsi bilete de avion ieftine de tren din 92,57 RON.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 92,57 RON
Durata călătoriei 3 h 9 min
Călătorii pe zi 175
Prima plecare 09:12
Ultima plecare 00:12
Distanța 103 km
SNCB-logo
SNCB
Durata: 3 h 55 min
Izegem - Roux
08:48 - 12:43
92,57 RON
SNCB-logo
SNCB
Durata: 3 h
Izegem - Marchienne-au-Pont
08:48 - 11:48
92,57 RON
SNCB-logo
SNCB
Durata: 3 h 31 min
Izegem - Lodelinsart
08:48 - 12:19
92,57 RON
SNCB-logo
SNCB
Durata: 3 h 15 min
Izegem - CHARLEROI Ouest (M) [TEC]
08:48 - 12:03
92,57 RON
SNCB-logo
SNCB
Durata: 3 h 25 min
Izegem - Charleroi-Ouest / Charleroi-West
08:48 - 12:13
92,57 RON
SNCB-logo
SNCB
Durata: 3 h 16 min
Izegem - MARCHIENNE-AU-PONT Saint-Martin [TEC]
08:48 - 12:04
92,57 RON
SNCB-logo
SNCB
Durata: 3 h 7 min
Izegem - Charleroi-Sud / Charleroi-Zuid
08:48 - 11:55
92,57 RON

Când vine vorba de distanțe scurte, de autobuz și carpooling reprezintă o bună alternativă la călătoria cu trenul, mai ales în cazul în care călătoriți cu un buget limitat.

Care stații sunt deservite de trenurile care călătoresc de la Izegem la Charleroi?

Trenurile spre pot pleca din Charleroi ultimul Izegem și să ajungă la Roux, Marchienne-au-Pont, Lodelinsart, CHARLEROI Ouest (M) [TEC], Charleroi-Ouest / Charleroi-West, MARCHIENNE-AU-PONT Saint-Martin [TEC], Charleroi-Sud / Charleroi-Zuid, COUILLET Centre [TEC] și Marchienne-Zone.

Cât timp va dura de la Izegem te la cu trenul și Charleroi atunci când fac trenurile plece?

În timp ce primul tren spre frunze la 09:12 Charleroi ultimul, ultima este programată pentru 00:12. Durata medie a călătoriei este de 3 h 9 min, dar cele mai rapide trenuri pot ajunge să Charleroi în 2 h 10 min.

Stații de plecare

Izegem

Stații de destinație

Roux
Marchienne-au-Pont
Lodelinsart
CHARLEROI Ouest (M) [TEC]
Charleroi-Ouest / Charleroi-West
MARCHIENNE-AU-PONT Saint-Martin [TEC]
Charleroi-Sud / Charleroi-Zuid
COUILLET Centre [TEC]
Marchienne-Zone
Logo