Acest website foloseşte cookie-uri proprii cât şi cookie-uri adăugate de terţi. Pentru a afla mai multe despre politica noastra sau a refuza acordul de utilizare click aici. Continuarea navigării sau închiderea baner-ului reprezintă acordul dumneavoastră. ×

Gasiți un tren de la Mădăraş până la Coșna

De la: Către:
Nessun risultato corrispondente

Trenuri din Mădăraş spre Coșna

viRail vă ajută să gasiți orarele și prețurile pentru toate trenurile din Mădăraş spre Coșna.


De la Către Durata
Infofer - 2 schimbări
R 3112
Ir 1834
Ir 1834

05:46

Madaras Bihor Hc

05:46 19:46

19:46

Cosna Hm

14 h

 

88,05 RON

Detalii
Infofer - 2 schimbări
R 4501
Ir 366
R 4206

07:58

Madaras Ciuc Hm

07:58 16:38

16:38

Cosna Hm

8 h 40 min

 

47,25 RON

Detalii
Infofer - 2 schimbări
R 3114
Ir 1834
Ir 1834

08:25

Madaras Bihor Hc

08:25 20:17

20:17

Cosna Hm

11 h 52 min

 

72,55 RON

Detalii
Infofer - 2 schimbări
R 3114
Ir 1834
Ir 1834

08:25

Madaras Bihor Hc

08:25 19:46

19:46

Cosna Hm

11 h 21 min

 

79,35 RON

Detalii
Infofer - 2 schimbări
R 3113
Ir 1834
R 3113

08:40

Madaras Bihor Hc

08:40 20:17

20:17

Cosna Hm

11 h 37 min

 

67,30 RON

Detalii

Vezi toate ofertele trenurilor Mădăraş - Coșna