• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Mediaş până la Râmnicu Vâlcea

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Râmnicu Vâlcea

Cele mai bune oferte pentru trenul de la Mediaş la Râmnicu Vâlcea pe virail.

Găsirea conexiunea perfectă de tren nu a fost niciodată atât de ușoară: datorită virail, veți putea compara sute de oferte, în același timp, doar prin introducerea data calatoriei. Prin filtrele de preț și de plecare, veti avea posibilitatea de a restricționa rezultatele și pentru a găsi soluția perfectă. Rezervarea are loc pe site-ul furnizorului, la care va fi redirecționat automat.

Care este prețul biletelor de tren de la Mediaş la Râmnicu Vâlcea?

Prin rezervare în avans, puteți găsi bilete de tren ieftine de la Mediaş din 16,20 RON Râmnicu Vâlcea. Cu toate acestea, bilete de tren pentru acest cost traseu, în medie, în jurul valorii de 24,07 RON.

Ce companii pe care le ia de la Mediaş cu trenul până la Râmnicu Vâlcea?

Dintre toți partenerii noștri, veți găsi, de asemenea CFR Călători, oferind conexiuni de tren între Mediaş și Râmnicu Vâlcea.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 16,20 RON
Durata călătoriei 6 h 36 min
Călătorii pe zi 10
Prima plecare 07:17
Ultima plecare 22:56
Distanța 119 km
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 14 h 4 min
Mediaș - Râmnicu Vâlcea Nord H
22:56 - 08:52
18,20 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 45 min
Mediaș - Râmnicu Vâlcea Nord H
08:38 - 14:23
19,20 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 49 min
Mediaș - Râmnicu Vâlcea
08:38 - 14:27
19,20 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 6 h 40 min
Mediaș - Râmnicu Vâlcea Nord H
15:34 - 22:14
19,20 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 7 h 24 min
Mediaș - Râmnicu Vâlcea Nord H
10:48 - 18:12
20,95 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 7 h 28 min
Mediaș - Râmnicu Vâlcea
10:48 - 18:16
20,95 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 42 min
Mediaș - Râmnicu Vâlcea
15:34 - 21:16
22,10 RON

Atunci când sunt frist și ultimele trenuri de la Mediaş la Râmnicu Vâlcea programată?

În medie, este nevoie de 6 h 36 min pentru a ajunge la cu trenul Râmnicu Vâlcea, dar va avea nevoie de 4 h 39 min cu cele mai rapide trenuri. Prima dintre ele este disponibil la 07:17, în timp ce ultima părăsește Mediaş la 22:56.

Care stații sunt deservite de trenurile care călătoresc de la Mediaş la Râmnicu Vâlcea?

Trenurile pleacă Mediaş din Mediaș și să ajungă la Râmnicu Vâlcea Nord H și Râmnicu Vâlcea.

Atunci când călătoresc pe distanțe scurte, puteți lua în considerare, de asemenea, autobuze și opțiuni carpooling: cu unele noroc, veți găsi opțiuni foarte ieftine, chiar dacă rezervați pe termen scurt

Stații de plecare

Mediaș

Stații de destinație

Râmnicu Vâlcea Nord H
Râmnicu Vâlcea
Logo