• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Şeica Mare până la Hașag

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Hașag

Bilete de tren ieftine de la Şeica Mare pe virail Hașag.

Cu virail puteți compara prețurile trenurilor de la Şeica Mare la o clipire Hașag din ochi. Ceea ce ai nevoie este doar pentru a alege data aveți de gând să plece și, dacă doriți, sortare și filtra rezultatele în preț și timp. Pentru a rezerva călătoria perfectă, virail vă va redirecționa direct la site-ul furnizorului, pentru o achiziție extrem de sigur.

Cât de mult este cel mai ieftin bilet de tren de la Şeica Mare la Hașag?

Prin rezervare în avans, puteți găsi bilete de tren ieftine de la Şeica Mare din 3,40 RON Hașag. Cu toate acestea, bilete de tren pentru acest cost traseu, în medie, în jurul valorii de 3,46 RON.

Ce companii de turism de la Şeica Mare cu trenul până la Hașag?

Virail găsește ofertă de la o mulțime de companii feroviare din Europa și în restul lumii. De exemplu, vă arată posibile conexiuni de tren de la Şeica Mare la Hașag oferite de CFR Călători.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 3,40 RON
Durata călătoriei 12 min
Călătorii pe zi 12
Prima plecare 07:53
Ultima plecare 23:42
Distanța 7 km
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 15 min
Șeica Mare - Hășag Hc
07:53 - 08:08
3,40 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 11 min
Șeica Mare Hc - Hășag Hc
07:57 - 08:08
3,40 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 14 min
Șeica Mare - Hășag Hc
09:12 - 09:26
3,40 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 10 min
Șeica Mare Hc - Hășag Hc
09:16 - 09:26
3,40 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 15 min
Șeica Mare - Hășag Hc
10:54 - 11:09
3,40 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 11 min
Șeica Mare Hc - Hășag Hc
10:58 - 11:09
3,40 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 15 min
Șeica Mare - Hășag Hc
16:07 - 16:22
3,40 RON

Cât timp să aveți nevoie pentru a ajunge cu trenul la Hașag ultimul?

Durata medie a călătoriei este 12 min, dar cele mai rapide conexiuni pe care le duc la 10 min în Hașag. Primul tren pleacă de la Şeica Mare la 07:53, iar ultimul pleacă la 23:42.

Care sunt stațiile de plecare și de sosire în Şeica Mare și Hașag?

Trenurile pleacă Şeica Mare din Șeica Mare și Șeica Mare Hc și să ajungă la Hășag Hc.

Uneori este posibil pentru a obține soluții mai ieftine de a avea o privire la oferte limitate sau la programe de fidelitate puse la dispoziție pe site-urile companiilor.

Deoarece călătoria între Şeica Mare și relativ scurt Hașag ultimul, puteți lua în considerare carpooling sau cu autobuzul, ca modalități alternative de transport cu tarife mai ieftine și durată similare.

Stații de plecare

Șeica Mare
Șeica Mare Hc

Stații de destinație

Hășag Hc
Logo