• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Slobozia până la Galaţi

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Galaţi

Cu virail cele mai ieftine bilete de tren de la Slobozia la Galaţi.

Dacă sunteți în căutarea pentru cel mai simplu mod de a găsi cel mai bun pret pentru traseul trenului, virail este ceea ce au fost căutați. Trebuie doar să selectați data și virail vă va arăta toate conexiunile oferite de partenerii noștri: prin filtrarea rezultatelor, veți găsi soluția perfectă pentru bugetul și programul. Virail vă va redirecționa către site-ul web al companiei pentru o rezervare simplu și sigur.

Cât costă biletele de tren de la Slobozia la Galaţi?

Dacă aveți posibilitatea de a rezerva în avans, va fi probabil pentru a găsi bilete de avion ieftine de tren de la Slobozia la Galaţi pentru 26,65 RON. În cazul în care nu se poate planifica în avans, bilete de tren la un cost pe 60,56 RON medie Galaţi ultimul.

Ce companii pe care le ia de la Slobozia cu trenul până la Galaţi?

Dintre toți partenerii noștri, veți găsi, de asemenea CFR Călători, oferind conexiuni de tren între Slobozia și Galaţi.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 26,65 RON
Durata călătoriei 6 h 16 min
Călătorii pe zi 10
Prima plecare 10:24
Ultima plecare 19:45
Distanța 112 km

Prețul biletului Slobozia - Galaţi în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
9,74 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 51 min
Slobozia Sud - Galați
19:45 - 01:36
37,55 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h 28 min
Slobozia Veche - Galați
09:05 - 13:33
48,50 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h
Slobozia Sud - Galați
10:35 - 15:35
50,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 6 h
Slobozia Sud - Galați
19:45 - 01:45
50,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 7 h 39 min
Slobozia Sud - Galați
17:31 - 01:10
66,80 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 8 h 38 min
Slobozia Sud - Galați
10:35 - 19:13
78,75 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 7 h 1 min
Slobozia Veche - Galați
08:34 - 15:35
90,40 RON

Cât timp durează de la Slobozia la și când Galaţi trenurile plece?

Cu cele mai rapide conexiuni pe care le va fi în 4 h 16 min Galaţi ultimul, dar, în medie, este nevoie de 6 h 16 min. Primul tren indreptat spre Galaţi ultimul la 10:24, în timp ce ultima părăsește Slobozia la 19:45.

Care sunt stațiile de plecare și de sosire în Slobozia și Galaţi?

Puteți lua trenul spre Slobozia Sud și Slobozia Veche la Galaţi, care ajunge la Galați.

Deoarece călătoria între Slobozia și relativ scurt Galaţi ultimul, puteți lua în considerare carpooling sau cu autobuzul, ca modalități alternative de transport cu tarife mai ieftine și durată similare.

Stații de plecare

Slobozia Sud
Slobozia Veche

Stații de destinație

Galați
Logo