Coronavirus (COVID-19)
- Informații despre călătoria dvs.
Acest site utilizează cookie-uri, inclusiv din terțe părți. Pentru a afla mai multe despre politica noastră vă rugăm să citiți mai multe detalii. Prin închiderea bannerului sau continuarea navigării autorizați utilizarea acestora.
  • Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Sulzbach-Rosenberg până la Bruxelles

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Bruxelles

Bilete de tren ieftine de la Sulzbach-Rosenberg pe virail Bruxelles.

Cu virail puteți compara prețurile trenurilor de la Sulzbach-Rosenberg la o clipire Bruxelles din ochi. Ceea ce ai nevoie este doar pentru a alege data aveți de gând să plece și, dacă doriți, sortare și filtra rezultatele în preț și timp. Pentru a rezerva călătoria perfectă, virail vă va redirecționa direct la site-ul furnizorului, pentru o achiziție extrem de sigur.

Ce companii pe care le ia de la Sulzbach-Rosenberg cu trenul până la Bruxelles?

Dintre toți partenerii noștri, veți găsi, de asemenea Deutsche Bahn, oferind conexiuni de tren între Sulzbach-Rosenberg și Bruxelles.

Cât costă biletele de tren de la Sulzbach-Rosenberg la Bruxelles?

Prin rezervare în avans, puteți găsi bilete de tren ieftine de la Sulzbach-Rosenberg din 291,85 RON Bruxelles. Cu toate acestea, bilete de tren pentru acest cost traseu, în medie, în jurul valorii de 531,36 RON.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 291,85 RON
Durata călătoriei 17 h 16 min
Călătorii pe zi 63
Prima plecare 06:32
Ultima plecare 21:29
Distanța 547 km
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 54 min
Sulzbach-Rosenberg H - Bruxelles-Nord
08:32 - 15:26
291,85 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 7 h 2 min
Sulzbach-Rosenberg H - Bruxelles-Central
08:32 - 15:34
291,85 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 7 h 3 min
Sulzbach-Rosenberg H - Bruxelles-Midi
08:32 - 15:35
291,85 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 27 min
Sulzbach-Rosenberg - Bruxelles-Central
09:07 - 15:34
291,85 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 28 min
Sulzbach-Rosenberg - Bruxelles-Midi
09:07 - 15:35
291,85 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 19 min
Sulzbach-Rosenberg - Bruxelles-Nord
09:07 - 15:26
291,85 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 7 h 3 min
Sulzbach-Rosenberg - Bruxelles-Midi
06:32 - 13:35
340,58 RON

Când este vorba de călătorii relativ lungi, cum ar fi între Sulzbach-Rosenberg și Bruxelles, puteți poate lua în considerare a lua un tren de mare viteză sau un plan pentru a reduce durata călătoriei tale.

, În care stațiile poate lua trenul spre și în cazul în care va Bruxelles ultimul ajungeti?

Puteți lua trenul spre Sulzbach-Rosenberg H și Sulzbach-Rosenberg la Bruxelles, care ajunge la Bruxelles-Nord, Bruxelles-Central și Bruxelles-Midi.

Atunci când sunt frist și ultimele trenuri de la Sulzbach-Rosenberg la Bruxelles programată?

Durata medie a călătoriei este 17 h 16 min, dar cele mai rapide conexiuni pe care le duc la 6 h 19 min în Bruxelles. Primul tren pleacă de la Sulzbach-Rosenberg la 06:32, iar ultimul pleacă la 21:29.

Stații de plecare

Sulzbach-Rosenberg H
Sulzbach-Rosenberg

Stații de destinație

Bruxelles-Nord
Bruxelles-Central
Bruxelles-Midi
Logo