• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Târgu Ocna până la Brusturoasa

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Brusturoasa

Comparați cele mai bune preturi de tren de la Târgu Ocna la Brusturoasa.

Virail are truc magic pentru a găsi biletele de tren ieftine pentru Brusturoasa. Trebuie doar să introduceți datele călătoriei, apoi setați filtrele de plecare și de preț în funcție de preferințele dumneavoastră. După ce ați ales cele mai bune opțiuni de călătorie pentru trenul de la Târgu Ocna la Brusturoasa, virail va redirecționa automat la site-ul furnizorului pentru achiziție.

Care este prețul biletelor de tren de la Târgu Ocna la Brusturoasa?

Dacă aveți posibilitatea de a rezerva în avans, va fi probabil pentru a găsi bilete de avion ieftine de tren de la Târgu Ocna la Brusturoasa pentru 6,80 RON. În cazul în care nu se poate planifica în avans, bilete de tren la un cost pe 6,82 RON medie Brusturoasa ultimul.

Ce companii pe care le ia de la Târgu Ocna cu trenul până la Brusturoasa?

Dintre toți partenerii virail, va fi, de asemenea, posibilitatea de a călători cu CFR Călători, servind ruta trenului între Târgu Ocna și Brusturoasa.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 6,80 RON
Durata călătoriei 1 h 10 min
Călătorii pe zi 8
Prima plecare 08:12
Ultima plecare 22:24
Distanța 41 km
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 10 min
Târgu Ocna - Brusturoasa Hc
09:19 - 10:29
6,80 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 6 min
Saline Hc - Brusturoasa Hc
09:23 - 10:29
6,80 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 9 min
Târgu Ocna - Brusturoasa Hc
19:17 - 20:26
6,80 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 5 min
Saline Hc - Brusturoasa Hc
19:21 - 20:26
6,80 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 9 min
Târgu Ocna - Brusturoasa Hc
22:20 - 23:29
6,80 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 5 min
Saline Hc - Brusturoasa Hc
22:24 - 23:29
6,80 RON

Cât timp durează de la Târgu Ocna la și când Brusturoasa trenurile plece?

În medie, este nevoie de 1 h 10 min pentru a ajunge la cu trenul Brusturoasa, dar va avea nevoie de 1 h 5 min cu cele mai rapide trenuri. Prima dintre ele este disponibil la 08:12, în timp ce ultima părăsește Târgu Ocna la 22:24.

, În care stațiile poate lua trenul spre și în cazul în care va Brusturoasa ultimul ajungeti?

Trenurile spre va pleca de la Brusturoasa ultimul Târgu Ocna și Saline Hc și va ajunge la Brusturoasa Hc.

Dacă sunt flexibile cu datele de călătorie, luați în considerare întotdeauna că puteți cumpăra bilete de tren extrem de ieftine, dacă evitați deplasările în week-end și, dacă alegeți să călătoriți în timpul sezonului.

Deoarece călătoria între Târgu Ocna și relativ scurt Brusturoasa ultimul, puteți lua în considerare carpooling sau cu autobuzul, ca modalități alternative de transport cu tarife mai ieftine și durată similare.

Stații de plecare

Târgu Ocna
Saline Hc

Stații de destinație

Brusturoasa Hc
Logo