Gasiți un tren de la Vameș până la Dezmir

Trenuri din Vameș spre Dezmir

virail vă ajută să gasiți orarele și prețurile pentru toate trenurile din Vameș spre Dezmir.

Ruta Vameș către Dezmir este realizată în fiecare zi de 8 trenuri cu plecare din către stația Vames și cu sosire la către stația Dezmir Hc.
Este posibil să cumperi un bilet de tren cu un preț mediu de 90RON. Cel mai bun preț pentru următoarele zile este de 86RON.
Durata medie a călătoriei este de 17 h 57 min. Primul tren pleacă la ora 04:24. Ultimul este la 05:31.

Ride sharing din Vameș la Dezmir cu

64 RON 8 h 40 min

Prețul mediu: 90RON

Cel mai bun preț: 86RON

Durata călătoriei: 17 h 57 min

8 călătorii pe zi
Prima plecare: 04:24
Ultima plecare: 05:31

Stații de plecare

  • Vames

Stații de destinație

  • Dezmir Hc

InfoferInfofer R 7565 R 1831 R 3090 04:24 – 22:55 Vames – Dezmir Hc 92,15 RON 18 h 31 min 2 schimbări InfoferInfofer R 7565 R 1831 R 4310 04:24 – 22:48 Vames – Dezmir Hc 92,15 RON 18 h 24 min 2 schimbări InfoferInfofer R 7565 R 1831 R 4310 04:24 – 22:48 Vames – Dezmir Hc 91,15 RON 18 h 24 min 2 schimbări InfoferInfofer R 7566 R 1831 R 4310 05:19 – 22:48 Vames – Dezmir Hc 85,80 RON 17 h 29 min 2 schimbări InfoferInfofer R 7567 R 1831 R 3090 05:31 – 22:55 Vames – Dezmir Hc 91,15 RON 17 h 24 min 2 schimbări
Vezi toate ofertele trenurilor Vameș - Dezmir