Coronavirus (COVID-19)
- Informații despre călătoria dvs.
Acest site utilizează cookie-uri, inclusiv din terțe părți. Pentru a afla mai multe despre politica noastră vă rugăm să citiți mai multe detalii. Prin închiderea bannerului sau continuarea navigării autorizați utilizarea acestora.

Gasiți un tren de la Weißenfels până la Bruxelles

  • Direct
  • Dus-Întors
Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Bruxelles

Comparați cele mai bune preturi de tren de la Weißenfels la Bruxelles.

Virail face ca fiecare călătorie mai ușor: singurul lucru pe care va trebui să faceți este de a specifica data călătoriei de la Weißenfels la Bruxelles. Ulterior, va fi capabil de a găsi opțiunea perfectă pentru călătoria dvs. prin filtrarea și sortarea rezultatelor după preț și de plecare. Virail, de asemenea, vă va redirecționa automat site-ul web al furnizorului pentru a finaliza rezervarea.

Trenurile de la Weißenfels la care companiile: Bruxelles se poate călători cu?

Virail colaborează cu mai mult de 200 de parteneri în Europa și în restul lumii, printre care, de asemenea, Deutsche Bahn care deservesc Weißenfels ruta trenului -. Bruxelles .

Cât costă biletele de tren de la Weißenfels la Bruxelles?

Rezervarea în avans într-adevăr vă permite să salvați niște bani: de fapt, puteți obține bilete de tren ieftine de la Weißenfels la, de asemenea, doar Bruxelles 243,13 RON, în timp ce prețul mediu este 539,82 RON.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 243,13 RON
Durata călătoriei 10 h 40 min
Călătorii pe zi 158
Prima plecare 02:20
Ultima plecare 01:59
Distanța 534 km
Deutsche Bahn-logo
deutsche_bahn
Durata: 10 h 49 min
Weißenfels West - Bruxelles-Central
00:45 - 11:34
243,13 RON
Deutsche Bahn-logo
deutsche_bahn
Durata: 10 h 41 min
Weißenfels West - Bruxelles-Nord
00:45 - 11:26
243,13 RON
Deutsche Bahn-logo
deutsche_bahn
Durata: 10 h 50 min
Weißenfels West - Bruxelles Midi
00:45 - 11:35
243,13 RON
Deutsche Bahn-logo
deutsche_bahn
Durata: 10 h 28 min
Weißenfels - Bruxelles Midi
01:07 - 11:35
243,13 RON
Deutsche Bahn-logo
deutsche_bahn
Durata: 10 h 27 min
Weißenfels - Bruxelles-Central
01:07 - 11:34
243,13 RON
Deutsche Bahn-logo
deutsche_bahn
Durata: 10 h 19 min
Weißenfels - Bruxelles-Nord
01:07 - 11:26
243,13 RON
Deutsche Bahn-logo
deutsche_bahn
Durata: 11 h 35 min
Weißenfels - Bruxelles-Central
01:59 - 13:34
291,85 RON

Nu uitați să cumpere alimente și băuturi în avans, dacă aveți nevoie de ele: stații de tren nu au întotdeauna magazine, în timp ce la bord s nu cafenele sunt întotdeauna disponibile și de multe ori foarte scumpe

Când este vorba de călătorii relativ lungi, cum ar fi între Weißenfels și Bruxelles, puteți poate lua în considerare a lua un tren de mare viteză sau un plan pentru a reduce durata călătoriei tale.

Care sunt stațiile de plecare și de sosire în Weißenfels și Bruxelles?

Trenurile să plece de la Weißenfels West, Weißenfels și Moritz-Hill-Str., Weißenfels Weißenfels Bruxelles ultimul și ajung în Bruxelles-Central, Bruxelles-Nord și Bruxelles Midi.

Cât timp să aveți nevoie pentru a ajunge cu trenul la Bruxelles ultimul?

În medie, este nevoie de 10 h 40 min pentru a ajunge la cu trenul Bruxelles, dar va avea nevoie de 7 h 19 min cu cele mai rapide trenuri. Prima dintre ele este disponibil la 02:20, în timp ce ultima părăsește Weißenfels la 01:59.

Stații de plecare

Weißenfels West
Weißenfels
Moritz-Hill-Str., Weißenfels

Stații de destinație

Bruxelles-Central
Bruxelles-Nord
Bruxelles Midi
Logo