Coronavirus (COVID-19)
- Informații despre călătoria dvs.
Acest site utilizează cookie-uri, inclusiv din terțe părți. Pentru a afla mai multe despre politica noastră vă rugăm să citiți mai multe detalii. Prin închiderea bannerului sau continuarea navigării autorizați utilizarea acestora.
  • Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Wittlich până la Anvers

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Anvers

Comparați cele mai bune preturi de tren de la Wittlich la Anvers.

Virail face ca fiecare călătorie mai ușor: singurul lucru pe care va trebui să faceți este de a specifica data călătoriei de la Wittlich la Anvers. Ulterior, va fi capabil de a găsi opțiunea perfectă pentru călătoria dvs. prin filtrarea și sortarea rezultatelor după preț și de plecare. Virail, de asemenea, vă va redirecționa automat site-ul web al furnizorului pentru a finaliza rezervarea.

Ce companii pe care le ia de la Wittlich cu trenul până la Anvers?

Pentru a ajunge la cu trenul Anvers, vă puteți baza pe Deutsche Bahn, doar un exemplu între toți partenerii noștri.

Care este prețul biletelor de tren de la Wittlich la Anvers?

Prețul mediu al biletelor de tren de la Wittlich la Anvers ultimul de 251,17 RON. Cu toate acestea, va fi capabil de a găsi bilete mai ieftine dacă vă rezervați în avans, sau dacă poate fi flexibil cu datele tale: cele mai ieftine bilete de tren de la Wittlich pentru a putea fi în jur de Anvers 170,04 RON.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 170,04 RON
Durata călătoriei 6 h 55 min
Călătorii pe zi 211
Prima plecare 06:36
Ultima plecare 00:15
Distanța 223 km
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 35 min
Wittlich Hbf - Antwerpen-Noorderdokken
06:12 - 12:47
230,95 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 16 min
Wittlich Hbf - Hoboken-Polder
06:12 - 12:28
230,95 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 23 min
Wittlich Hbf - Sint-Mariaburg
06:12 - 12:35
230,95 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 5 h 48 min
Wittlich Hbf - Antwerpen-Berchem
06:12 - 12:00
230,95 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 4 min
Wittlich Hbf - Antwerpen-Zuid
06:12 - 12:16
230,95 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 6 min
Wittlich Hbf - Ekeren
06:12 - 12:18
230,95 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 6 h 17 min
Wittlich Hbf - Antwerpen-Noorderdokken
06:12 - 12:29
230,95 RON

Dacă sunt flexibile cu datele de călătorie, luați în considerare întotdeauna că puteți cumpăra bilete de tren extrem de ieftine, dacă evitați deplasările în week-end și, dacă alegeți să călătoriți în timpul sezonului.

Deoarece călătoria între Wittlich și relativ scurt Anvers ultimul, puteți lua în considerare carpooling sau cu autobuzul, ca modalități alternative de transport cu tarife mai ieftine și durată similare.

Care stații sunt deservite de trenurile care călătoresc de la Wittlich la Anvers?

Trenurile să plece de la Wittlich Hbf Wittlich Anvers ultimul și ajung în Antwerpen-Noorderdokken, Hoboken-Polder, Sint-Mariaburg, Antwerpen-Berchem, Antwerpen-Zuid, Ekeren, Antwerpen-Luchtbal și Antwerpen Centraal.

Atunci când sunt frist și ultimele trenuri de la Wittlich la Anvers programată?

În timp ce primul tren spre frunze la 06:36 Anvers ultimul, ultima este programată pentru 00:15. Durata medie a călătoriei este de 6 h 55 min, dar cele mai rapide trenuri pot ajunge să Anvers în 5 h 3 min.

Stații de plecare

Wittlich Hbf

Stații de destinație

Antwerpen-Noorderdokken
Hoboken-Polder
Sint-Mariaburg
Antwerpen-Berchem
Antwerpen-Zuid
Ekeren
Antwerpen-Luchtbal
Antwerpen Centraal
Logo