Gasiți un tren de la Cristian până la Roman

Trenuri din Cristian spre Roman

virail vă ajută să gasiți orarele și prețurile pentru toate trenurile din Cristian spre Roman.

Ruta Cristian către Roman este realizată în fiecare zi de 14 trenuri cu plecare din către stația Cristian Sibiu și cu sosire la către stația Roman.
Este posibil să cumperi un bilet de tren cu un preț mediu de 102RON. Cel mai bun preț pentru următoarele zile este de 82RON.
Durata medie a călătoriei este de 16 h 15 min. Primul tren pleacă la ora 09:12. Ultimul este la 19:48.


Prețul mediu: 102RON

Cel mai bun preț: 82RON

Durata călătoriei: 16 h 15 min

14 călătorii pe zi
Prima plecare: 09:12
Ultima plecare: 19:48

Stații de plecare

  • Cristian Sibiu

Stații de destinație

  • Roman

InfoferInfofer R 2421 Ir 1622 Irn 1653 12:37 – 02:55 Cristian Sibiu – Roman 117,80 RON 14 h 18 min 2 schimbări InfoferInfofer R 2443 R 1766 R 1766 15:56 – 08:13 Cristian Sibiu – Roman 84,70 RON 16 h 17 min 2 schimbări InfoferInfofer R 2415 Irn 1838 Irn 1838 19:48 – 11:50 Cristian Sibiu – Roman 97,95 RON 16 h 2 min 2 schimbări InfoferInfofer R 2415 Irn 1838 Irn 1838 19:48 – 15:31 Cristian Sibiu – Roman 106,70 RON 19 h 43 min 2 schimbări InfoferInfofer R 2415 Irn 1838 Irn 1838 19:48 – 10:16 Cristian Sibiu – Roman 107,60 RON 14 h 28 min 2 schimbări
Vezi toate ofertele trenurilor Cristian - Roman