Coronavirus (COVID-19)
- Informații despre călătoria dvs.
Acest site utilizează cookie-uri, inclusiv din terțe părți. Pentru a afla mai multe despre politica noastră vă rugăm să citiți mai multe detalii. Prin închiderea bannerului sau continuarea navigării autorizați utilizarea acestora.
  • Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Essen până la Puurs

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Puurs

Comparați cele mai bune preturi de tren de la Essen la Puurs.

Dacă sunteți în căutarea pentru cel mai simplu mod de a găsi cel mai bun pret pentru traseul trenului, virail este ceea ce au fost căutați. Trebuie doar să selectați data și virail vă va arăta toate conexiunile oferite de partenerii noștri: prin filtrarea rezultatelor, veți găsi soluția perfectă pentru bugetul și programul. Virail vă va redirecționa către site-ul web al companiei pentru o rezervare simplu și sigur.

Ce companii deservesc ruta de la Essen la Puurs?

Virail colaborează cu mai mult de 200 de parteneri în Europa și în restul lumii, printre care, de asemenea, Deutsche Bahn care deservesc Essen ruta trenului -. Puurs .

Care este cel mai mic pret pentru bilete de tren către Puurs?

Prețul mediu al biletelor de tren de la Essen la Puurs ultimul de 276,69 RON. Cu toate acestea, va fi capabil de a găsi bilete mai ieftine dacă vă rezervați în avans, sau dacă poate fi flexibil cu datele tale: cele mai ieftine bilete de tren de la Essen pentru a putea fi în jur de Puurs 145,68 RON.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 145,68 RON
Durata călătoriei 7 h 26 min
Călătorii pe zi 156
Prima plecare 06:51
Ultima plecare 00:29
Distanța 194 km
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 5 h 8 min
Essen Hbf - Ruisbroek-Sauvegarde
07:41 - 12:49
145,68 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 5 h 12 min
Essen Hbf - Puurs
07:41 - 12:53
145,68 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 12 h 40 min
Essen Hbf - Ruisbroek-Sauvegarde
20:09 - 08:49
145,68 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 12 h 28 min
Essen Süd - Ruisbroek-Sauvegarde
20:21 - 08:49
145,68 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 12 h 3 min
Essen Hbf - Ruisbroek-Sauvegarde
20:46 - 08:49
145,68 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 5 h 32 min
Essen Süd - Puurs
11:21 - 16:53
170,04 RON
Deutsche Bahn-logo
Deutsche Bahn
Durata: 5 h 28 min
Essen Süd - Ruisbroek-Sauvegarde
11:21 - 16:49
170,04 RON

Când vine vorba de distanțe scurte, de autobuz și carpooling reprezintă o bună alternativă la călătoria cu trenul, mai ales în cazul în care călătoriți cu un buget limitat.

, În care stațiile poate lua trenul spre și în cazul în care va Puurs ultimul ajungeti?

Trenurile spre pot pleca din Puurs ultimul Essen Hbf, Essen Süd și Essen West și să ajungă la Ruisbroek-Sauvegarde și Puurs.

Cât timp să aveți nevoie pentru a ajunge cu trenul la Puurs ultimul?

În timp ce primul tren spre frunze la 06:51 Puurs ultimul, ultima este programată pentru 00:29. Durata medie a călătoriei este de 7 h 26 min, dar cele mai rapide trenuri pot ajunge să Puurs în 5 h 7 min.

Stații de plecare

Essen Hbf
Essen Süd
Essen West

Stații de destinație

Ruisbroek-Sauvegarde
Puurs
Logo