• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Râureni până la Zăvideni

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Zăvideni

Bilete de tren ieftine de la Râureni pe virail Zăvideni.

Dacă sunteți în căutarea pentru cel mai simplu mod de a găsi cel mai bun pret pentru traseul trenului, virail este ceea ce au fost căutați. Trebuie doar să selectați data și virail vă va arăta toate conexiunile oferite de partenerii noștri: prin filtrarea rezultatelor, veți găsi soluția perfectă pentru bugetul și programul. Virail vă va redirecționa către site-ul web al companiei pentru o rezervare simplu și sigur.

Care este cel mai mic pret pentru bilete de tren către Zăvideni?

Rezervarea în avans într-adevăr vă permite să salvați niște bani: de fapt, puteți obține bilete de tren ieftine de la Râureni la, de asemenea, doar Zăvideni 5,30 RON, în timp ce prețul mediu este 5,50 RON.

Ce companii feroviare oferă conexiuni cu trenul de la Râureni pentru a Zăvideni?

Dintre toți partenerii noștri, veți găsi, de asemenea CFR Călători, oferind conexiuni de tren între Râureni și Zăvideni.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 5,30 RON
Durata călătoriei 1 h 7 min
Călătorii pe zi 10
Prima plecare 08:06
Ultima plecare 21:39
Distanța 34 km
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 3 min
Râureni - Zăvideni
08:06 - 09:09
5,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 57 min
Râureni hc - Zăvideni
08:12 - 09:09
5,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 6 min
Râureni - Zăvideni
09:04 - 10:10
5,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h
Râureni hc - Zăvideni
09:10 - 10:10
5,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 10 min
Râureni - Zăvideni
15:56 - 17:06
5,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 4 min
Râureni hc - Zăvideni
16:02 - 17:06
5,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 9 min
Râureni - Zăvideni
17:27 - 18:36
5,30 RON

La ce oră trenurile de concediu și cât timp Zăvideni ultimul este călătoria?

În medie, este nevoie de 1 h 7 min pentru a ajunge la cu trenul Zăvideni, dar va avea nevoie de 57 min cu cele mai rapide trenuri. Prima dintre ele este disponibil la 08:06, în timp ce ultima părăsește Râureni la 21:39.

, În care stațiile poate lua trenul spre și în cazul în care va Zăvideni ultimul ajungeti?

Puteți lua trenul spre Râureni și Râureni hc la Zăvideni, care ajunge la Zăvideni.

Deoarece călătoria între Râureni și relativ scurt Zăvideni ultimul, puteți lua în considerare carpooling sau cu autobuzul, ca modalități alternative de transport cu tarife mai ieftine și durată similare.

Stații de plecare

Râureni
Râureni hc

Stații de destinație

Zăvideni
Logo