Header background
  • Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Petroşani până la Focşani

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Descoperă
Transport Autobuz

Mâine

Descoperă
Transport Autobuz

2 Zile

Descoperă
Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Focşani

Descoperă

Utilizați Virail pentru a găsi cea mai bună modalitate de a călători de la Petroşani la Focşani

Instrumentul de căutare al Virail vă va furniza opțiunile de care aveți nevoie atunci când vreți să mergeți de la Petroşani la Focşani. Tot ce trebuie să faceți este să introduceți datele călătoriei dvs. planificate și să ne lăsați pe noi să ne ocupăm de toate celelalte. Motorul nostru face munca grea, căutând între mii de rute oferite de partenerii noștri de călătorii de încredere pentru a vă arăta opțiuni pentru călătoria cu trenul, autobuzul, avionul sau mașina folosită în comun. Puteți filtra rezultatele după nevoile dvs. Există câteva opțiuni de filtrare, inclusiv după preț, călătorie dus sau dus-întors, ora plecării sau sosirii, durata călătoriei sau numărul de legături. Curând veți găsi cea mai bună alegere pentru călătoria dvs. Când veți fi gata, Virail vă va transfera la site-ul furnizorului pentru a finaliza rezervarea. Indiferent unde mergeți, ajungeți acolo cu Virail.

Petroşani la Focşani transport autobuz

Distanța 299 km

Rezumatul traseului dupa Autobuze

Călătorii
-
Transportatori
-
Prețul minim
-
Prețul maxim
-

Petroşani - Focşani

Lunar
Cel mai ieftin

Cele mai bune prețuri pentru luna respectivă

Cele mai ieftine bilete pentru

Transport Tren

105,05 RON

Data
Joi 6 Ianuarie 2022
CFR Călători-logo
Peștera Bolii h. - Focșani
12:27 - 01:20
CFR Călători
12h 53min
2 schimbări
CO2: 10.76kg
Cel mai ieftin
Normandia-logo
Normandia
1 schimbare
Durata: 10 h 42 min
Petrosani - Autogara Siva Trans - Focsani - Benzinaria Petrom (Dedeman)
09:18 - 20:00
137 RON
Normandia Transfer-logo
Normandia Transfer
1 schimbare
Durata: 12 h 30 min
Petrosani - Autogara Siva Trans - Focsani - Statie Fosta Autogara
03:30 - 16:00
160 RON
Normandia-logo
Normandia
1 schimbare
Durata: 10 h 9 min
Petrosani - Autogara Siva Trans - Focsani - Autogara Nord Focsani (Transport Public SA)
03:30 - 13:39
173 RON
Normandia-logo
Normandia
1 schimbare
Durata: 10 h 57 min
Petrosani - Autogara Siva Trans - Focsani - OMV
14:33 - 01:30
173 RON
Patonad Tour-logo
Patonad Tour
1 schimbare
Durata: 8 h
Petrosani - Peco OMV (Cartierul Aeroport) - Focsani - Benzinaria Mol Spre Bucuresti
01:45 - 09:45
210 RON
ETA Targu Jiu-logo
ETA Targu Jiu
1 schimbare
Durata: 12 h 32 min
Petrosani - Autogara Siva Trans - Focsani - Benzinaria Petrom (vis-a-vis Dedeman)
06:18 - 18:50
228 RON

Cât durează să ajung de la Petroşani la Focşani cu autobuzul?

Timpul mediul de călătorie este . Atât durează să traversați 299 km de la Petroşani la Focşani. Când planificați o călătorie, rețineți că întârzierile sunt o posibilitate. Din cauza unor evenimente neplanificate, călătoria dvs. de la Petroşani la Focşani ar putea să dureze mai mult de .

La ce oră sunt primele și ultimele plecări de la Petroşani la Focşani?

Dacă vreți să porniți la drum devreme, alegeți prima plecare a zilei de la Petroşani la Focşani, care de obicei este la . Ultima plecare programată a serii este în mod normal la . Aceste calendare pot varia în funcție de ziua săptămânii sau în perioade diferite ale anului.

Care sunt stațiile de pe ruta de la Petroşani laFocşani?

Puteți pleca din Petroşani la stații precum Petrosani - Autogara Siva Trans și Petrosani - Peco OMV (Cartierul Aeroport). La finalul călătoriei, veți putea sosi în Focşani la următoarele stații: Focsani - Benzinaria Petrom (Dedeman), Focsani - Statie Fosta Autogara, Focsani - Autogara Nord Focsani (Transport Public SA), Focsani - OMV, Focsani - Benzinaria Mol Spre Bucuresti și Focsani - Benzinaria Petrom (vis-a-vis Dedeman). Unele dintre aceste stații pot fi deservite numai de anumiți furnizori de călătorii. Din acest motiv, s-ar putea să nu existe o legătură directă între toate stațiile din Petroşani și Focşani. Planificați-vă cu atenție călătoria, deoarece s-ar putea să fie nevoie să faceți o altă legătură înainte de plecare sau după sosire.

Câte călătorii de la Petroşani la Focşani au loc în fiecare zi?

Din păcate, nu s-a găsit nicio legătură pentru călătoria dvs. de la Petroşani la Focşani. Selectarea unui nou oraș de plecare sau sosire, fără a vă modifica dramatic itinerarul, ar putea să vă ajute să găsiți legături.

Inchide

Obțineți oferte gratuite și reduceri
când vă înregistrați

  • Omio 10% cashback

  • Booking.com 2% cashback

  • Rentalcars.com 10% reducere

  • Acces exclusiv la promoții și oferte speciale

Oferta expiră în
2
Zile
:
14
Ore
:
35
Minute
:
33
secunde
206 s-au înscris astăzi

Înregistrându-vă, sunteți de acord cu termenii și condițiile noastre. Puteți găsi mai multe informații in pagina Note legale

Vă abonăm...

Mulțumesc!
Am adăugat e-mailul dvs. la lista de asteptare.

Ceva n-a mers bine!

A apărut o eroare. Vă rugăm să încercați din nou peste un minut.

Inchide
Logo
authentication

Conectați-vă sau creați un cont

Conectați-vă la Virail pentru a obține oferte exclusive de călătorie

Înregistrându-vă, sunteți de acord cu termenii și condițiile noastre. Puteți găsi mai multe informații in pagina Note legale

Conectați-vă la Virail pentru a obține oferte exclusive de călătorie

Inchide

Oferte

Booking.com

2% cashback