• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Arad până la Slatina

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Slatina

Detaliile călătoriei

Distanța 308 km
Vertrantis-logo
Vertrantis
Durata: 14 h 53 min
Arad - Market Billa - Slatina (Olt) - Autogara Coveanu SRL
09:15 - 00:08
87 RON
Vertrantis-logo
Vertrantis
Durata: 11 h 8 min
Arad - Market Billa - Slatina (Olt) - Autogara Coveanu SRL
13:00 - 00:08
87 RON
Luna Tour-logo
Luna Tour
Durata: 19 h 10 min
Arad - Gara Mare (langa Locomotiva) - Slatina (Olt) - Benzinaria Lukoil (iesire Slatina)
05:35 - 00:45
Erick Trans-logo
Erick Trans
Durata: 16 h 8 min
Arad - Autogara Arad - Slatina (Olt) - Autogara Coveanu SRL
08:00 - 00:08
Erick Trans-logo
Erick Trans
Durata: 10 h 8 min
Arad - Autogara Arad - Slatina (Olt) - Autogara Coveanu SRL
14:00 - 00:08
Latino Expres-logo
Latino Expres
Durata: 28 h 28 min
Arad - Gara Mare (langa Locomotiva) - Slatina (Olt) - Benzinaria MOL (Str. Pitesti)
17:00 - 21:28
Tarsin-logo
Tarsin
Durata: 27 h 58 min
Arad - Agentia TARSIN Arad - Slatina (Olt) - Benzinaria MOL (Str. Pitesti)
17:30 - 21:28

La ce oră sunt autobuzele pentru Slatina?

Călătoria de la Arad la ia Slatina. În timp ce primul autobuz pleacă de la Arad la , ultima este programată la

Pentru călătoriile relativ scurte, cum ar fi cea de la Arad la Slatina, ai putea, de asemenea, alege să călătorească prin carpooling, alternativa mai ieftina, sau cu trenul, o alegere ecologică.

Stațiile de plecare

Arad - Market Billa
Arad - Gara Mare (langa Locomotiva)
Arad - Autogara Arad
Arad - Agentia TARSIN Arad
Arad - Autogara Transdara
Arad - Autogara CTP (Compania De Transport Public Arad)

Stații de destinație

Slatina (Olt) - Autogara Coveanu SRL
Slatina (Olt) - Benzinaria Lukoil (iesire Slatina)
Slatina (Olt) - Benzinaria MOL (Str. Pitesti)
Slatina (Olt) - Autogara Transbuz SA
Logo