• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Iaşi până la Giurgiu

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Giurgiu

Detaliile călătoriei

Distanța 387 km
Autogari-logo
Autogari
Durata: 9 h 19 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Giurgiu - Autogara Gitour SA
00:30 - 09:49
85 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 9 h 19 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Giurgiu - Autogara Gitour SA
03:00 - 12:19
95 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 8 h 29 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Giurgiu - Autogara Gitour SA
07:50 - 16:19
95 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 8 h 49 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Giurgiu - Autogara Gitour SA
12:30 - 21:19
95 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 13 h 32 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Giurgiu - Autogara Betel SRL
18:50 - 08:22
Autogari-logo
Autogari
Durata: 8 h 52 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Giurgiu - Autogara Betel SRL
23:30 - 08:22
Mirtrans Express-logo
Mirtrans Express
Durata: 8 h 22 min
Iasi - Statuie Mihai Viteazu (Copou) - Giurgiu - Autogara Betel SRL
00:00 - 08:22

La ce oră sunt autobuzele pentru Giurgiu?

Călătoria de la Iaşi la ia Giurgiu. În timp ce primul autobuz pleacă de la Iaşi la , ultima este programată la

Pentru călătoriile relativ scurte, cum ar fi cea de la Iaşi la Giurgiu, ai putea, de asemenea, alege să călătorească prin carpooling, alternativa mai ieftina, sau cu trenul, o alegere ecologică.

Stațiile de plecare

Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL
Iasi - Statuie Mihai Viteazu (Copou)

Stații de destinație

Giurgiu - Autogara Gitour SA
Giurgiu - Autogara Betel SRL
Logo