• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un autobuz de la Alba Iulia până la Iaşi

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Iaşi

Detaliile călătoriei

Distanța 330 km

Stațiile de plecare

Alba Iulia - Autogara Livio Dario SRL
Alba Iulia - Autogara Autotrans STP Alba
Alba Iulia - Gara CFR Alba Iulia

Stații de destinație

Iasi - Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari)

Emisiile de CO2 pentru această rută

Zbor
94.335kg
Tren
4.634kg
Autobuz
22.508kg
Mașină
16.219kg

Prețul biletului Alba Iulia - Iaşi în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
94,25 RON
94,25 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Cento Trans-logo
Cento Trans
Durata: 16 h 15 min
Alba Iulia - Autogara Livio Dario SRL - Iasi - Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari)
02:15 - 18:30
118 RON
Fany-logo
Fany
Durata: 11 h
Alba Iulia - Autogara Autotrans STP Alba - Iasi - Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari)
10:00 - 21:00
EMMALINES-logo
EMMALINES
Durata: 10 h 30 min
Alba Iulia - Gara CFR Alba Iulia - Iasi - Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari)
10:30 - 21:00
Fany-logo
Fany
Durata: 17 h 30 min
Alba Iulia - Autogara Autotrans STP Alba - Iasi - Autogara Iasi Vest Metchim SA (Pacurari)
01:00 - 18:30

Atunci când sunt autobuzele liniei Alba Iulia - programată Iaşi?

Pentru a obține de la Alba Iulia cu autobuzul la aceasta Iaşi te va duce . Prima plecare este programată la , în timp ce ultimul autobuz este la .

În cazul în care ofertele furnizate de autobuze nu se potrivesc nevoilor dumneavoastră, trenuri și carpooling ar putea reprezenta o alternativă bună pentru această distanță.

Logo