• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un autobuz de la Caracal până la Giurgiu

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Giurgiu

Detaliile călătoriei

Distanța 132 km

Prețul biletului Caracal - Giurgiu în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
26,10 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
DLS Bus-logo
DLS Bus
Durata: 5 h 19 min
Caracal - Gara CFR Caracal - Giurgiu - Autogara Gitour SA
08:30 - 13:49
47 RON
DLS Bus-logo
DLS Bus
Durata: 5 h 19 min
Caracal - Gara CFR Caracal - Giurgiu - Autogara Gitour SA
10:30 - 15:49
DLS Bus-logo
DLS Bus
Durata: 5 h 50 min
Caracal - Gara CFR Caracal - Giurgiu - Autogara Gitour SA
15:30 - 21:20
DLS Bus-logo
DLS Bus
Durata: 5 h 19 min
Caracal - Gara CFR Caracal - Giurgiu - Autogara Gitour SA
18:00 - 23:19

Când primele și ultimele autobuze de la Caracal pentru a părăsi Giurgiu?

Pentru a obține de la Caracal cu autobuzul la aceasta Giurgiu te va duce . Prima plecare este programată la , în timp ce ultimul autobuz este la .

În cazul în care ofertele furnizate de autobuze nu se potrivesc nevoilor dumneavoastră, trenuri și carpooling ar putea reprezenta o alternativă bună pentru această distanță.

Stațiile de plecare

Caracal - Gara CFR Caracal

Stații de destinație

Giurgiu - Autogara Gitour SA
Logo