• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Râmnicu Vâlcea până la Craiova

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Craiova

Cele mai bune oferte pentru trenul de la Râmnicu Vâlcea la Craiova pe virail.

Dacă sunteți în căutarea pentru cel mai simplu mod de a găsi cel mai bun pret pentru traseul trenului, virail este ceea ce au fost căutați. Trebuie doar să selectați data și virail vă va arăta toate conexiunile oferite de partenerii noștri: prin filtrarea rezultatelor, veți găsi soluția perfectă pentru bugetul și programul. Virail vă va redirecționa către site-ul web al companiei pentru o rezervare simplu și sigur.

Cât de mult sunt reduse biletele de tren cost cu o schimbare de la Râmnicu Vâlcea la Craiova?

Prețul mediu al biletelor de tren de la Râmnicu Vâlcea la Craiova ultimul de 27,55 RON. Cu toate acestea, va fi capabil de a găsi bilete mai ieftine dacă vă rezervați în avans, sau dacă poate fi flexibil cu datele tale: cele mai ieftine bilete de tren de la Râmnicu Vâlcea pentru a putea fi în jur de Craiova 16,92 RON.

Ce companii pe care le ia de la Râmnicu Vâlcea cu trenul până la Craiova?

Dintre toți partenerii noștri, veți găsi, de asemenea CFR Călători, oferind conexiuni de tren între Râmnicu Vâlcea și Craiova.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 19,30 RON
Durata călătoriei 4 h 24 min
Călătorii pe zi 18
Prima plecare 05:48
Ultima plecare 22:20
Distanța 98 km

Prețul biletului Râmnicu Vâlcea - Craiova în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
19,30 RON
19,30 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
19,49 RON
19,49 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h 6 min
Râmnicu Vâlcea Nord H - Craiova
22:15 - 02:21
19,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h 1 min
Râmnicu Vâlcea - Craiova
22:20 - 02:21
19,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h 1 min
Râmnicu Vâlcea Nord H - Craiova
09:43 - 13:44
20,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 4 h 57 min
Râmnicu Vâlcea Nord H - Craiova
18:13 - 23:10
21,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 13 min
Râmnicu Vâlcea - Craiova
12:10 - 14:23
22,20 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 14 min
Râmnicu Vâlcea - Craiova
21:20 - 23:34
22,20 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 24 min
Râmnicu Vâlcea - Craiova Triaj Hc
21:20 - 23:44
23,50 RON

Cât timp să aveți nevoie pentru a ajunge cu trenul la Craiova ultimul?

În medie, este nevoie de 4 h 20 min pentru a ajunge la cu trenul Craiova, dar va avea nevoie de 2 h 13 min cu cele mai rapide trenuri. Prima dintre ele este disponibil la 05:43, în timp ce ultima părăsește Râmnicu Vâlcea la 22:20.

Care sunt stațiile de plecare și de sosire în Râmnicu Vâlcea și Craiova?

Trenurile pleacă Râmnicu Vâlcea din Râmnicu Vâlcea și Râmnicu Vâlcea Nord H și să ajungă la Craiova Triaj Hc și Craiova.

Când vine vorba de distanțe scurte, de autobuz și carpooling reprezintă o bună alternativă la călătoria cu trenul, mai ales în cazul în care călătoriți cu un buget limitat.

Stații de plecare

Râmnicu Vâlcea
Râmnicu Vâlcea Nord H

Stații de destinație

Craiova Triaj Hc
Craiova
Logo