• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un autobuz de la Slobozia până la București

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in București

Detaliile călătoriei

Distanța 101 km

Prețul biletului Slobozia - București în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
15,25 RON
15,25 RON
Detalii
Detalii
13,55 RON
Detalii
Detalii
18,27 RON
19,49 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 12 min
Slobozia - Autogara Comtrans SA - Bucuresti - Autogara Obor
10:10 - 12:22
20 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 15 min
Slobozia - Autogara Comtrans SA - Bucuresti - Autogara Obor
07:30 - 09:45
35 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 15 min
Slobozia - Autogara Comtrans SA - Bucuresti - Autogara Obor
08:00 - 10:15
35 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 15 min
Slobozia - Autogara Comtrans SA - Bucuresti - Autogara Obor
08:30 - 10:45
35 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 15 min
Slobozia - Autogara Comtrans SA - Bucuresti - Autogara Obor
09:00 - 11:15
35 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 15 min
Slobozia - Autogara Comtrans SA - Bucuresti - Autogara Obor
09:30 - 11:45
35 RON
Autogari-logo
Autogari
Durata: 2 h 15 min
Slobozia - Autogara Comtrans SA - Bucuresti - Autogara Obor
10:00 - 12:15
35 RON

Atunci când sunt autobuzele de la Slobozia la București programată?

Primul autobuz pleacă de la Slobozia la , iar ultimul pleacă la . Călătoria durează s.

Dacă sunteți în căutarea pentru diferite alternative pentru a călători de la Slobozia la București, trenuri și soluții carpooling ar putea fi o afacere bună văzut distanță relativ scurtă.

Logo