• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un zbor de la Călăraşi până la Satu Mare

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Zbor

Azi

Transport Zbor

Mâine

Transport Zbor

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Satu Mare

Călătoria dvs. de la Călăraşi la Satu Mare cu Virail

Virail ajută mii de călători să își planifice călătoriile în fiecare an. Cum? Este ușor. Doar introduceți datele la care aveți de gând să călătoriți de la Călăraşi la Satu Mare. Motorul nostru puternic va analiza datele de la mii de furnizori de călătorii, apoi vă va arăta toate rutele disponibile. Puteți alege să călătoriți oricum doriți. Decideți tipul de transport pe care vreți să îl folosiți, în ce moment al zilei doriți să porniți la drum și dacă doriți o călătorie directă sau una cu legături. Când v-ați găsit ruta ideală, Virail vă va redirecționa la pagina web a furnizorului. Acolo, vă puteți face rezervarea, apoi este timpul să vă pregătiți pentru călătorie.

Călăraşi la Satu Mare transport zbor

Distanța 526 km

Rezumatul traseului dupa Zboruri

Călătorii
-
Transportatori
3
Prețul minim
-
Prețul maxim
-

Călăraşi - Satu Mare

Lunar

Cele mai bune prețuri pentru luna respectivă

TAROM-logo
TAROM
Durata: 1 h 25 min
Otopeni Intl - Satu Mare
18:00 - 19:25
561 RON
Wizz Air UK-logo
Wizz Air UK
Durata: 21 h 20 min
Mihail Kogalniceanu - Satu Mare
13:55 - 11:15
1.114,01 RON
Wizz Air-logo
Wizz Air
Durata: 14 h 45 min
Varna - Satu Mare
20:30 - 11:15
1.184,75 RON
Bulgaria Air-logo
Bulgaria Air
Durata: 35 h 15 min
Varna - Satu Mare
22:35 - 09:50
1.256,13 RON
Wizz Air-logo
Wizz Air
Durata: 22 h 50 min
Otopeni Intl - Satu Mare
12:25 - 11:15
1.277,57 RON
Bulgaria Air-logo
Bulgaria Air
Durata: 40 h 35 min
Varna - Satu Mare
17:15 - 09:50
1.290,92 RON
Blue Air-logo
Blue Air
Durata: 25 h 15 min
Otopeni Intl - Satu Mare
10:00 - 11:15
1.445,57 RON

Cât timp va dura să ajung de la Călăraşi la Satu Mare cu avionul?

Călătoria de la Călăraşi la Satu Mare cu avionul va dura, de obicei, . Această călătorie acoperă o distanță de 526 km . Când vă planificați călătoria, nu uitați că este o medie, iar timpii rutei pot varia de la o zi la alta. Condițiile meteo, problemele cu transportul, abaterile neașteptate și evenimentele locale pot cauza întârzieri în călătoria dvs. Vă rugăm să aveți în vedere posibilitatea acestor evenimente excepționale când faceți planuri de călătorie.

Când sunt plecările de la Călăraşi la Satu Mare?

Prima călătorie a serii pleacă de la Călăraşi la . Dacă preferați să călătoriți mai târziu în acea seară, ultima plecare va fi la . Rețineți, acestea sunt orele generale ale călătoriilor între Călăraşi și Satu Mare. Totuși, ele sunt oarecum modificabile deoarece pot fi afectate de evenimente locale și sărbători, sezoane de vârf sau alți factori. Verificați-vă întotdeauna în prealabil datele călătoriei pentru mai multă siguranță.

Ce aeroporturi pot utiliza pe ruta de la Călăraşi la Satu Mare?

Există diverse opțiuni dintre care puteți alege când călătoriți între Călăraşi și Satu Mare. Vă puteți începe călătoria în Călăraşi la aeroporturi precum Otopeni Intl, Mihail Kogalniceanu și Varna. Acestea se leagă de aeroporturi care includ Satu Mare din Satu Mare. S-ar putea să nu existe o legătură directă între toate aeroporturile din cele două locații. Unele companii aeriene vor deservi numai câteva dintre aeroporturi și s-ar putea ca după sosire să fiți nevoit să călătoriți de la un aeroport la altul în același oraș pentru a ajunge la destinația dvs. finală. Virail vă va arăta atât toate rutele directe, cât și eventualele servicii de legătură pe care le puteți alege pentru a ajunge de la Călăraşi la Satu Mare.

Câte călătorii de la Călăraşi la Satu Mare sunt în fiecare zi?

Din păcate, nu s-a găsit nicio legătură pentru călătoria dvs. de la Călăraşi la Satu Mare. Selectarea unui nou oraș de plecare sau sosire, fără a vă modifica dramatic itinerarul, ar putea să vă ajute să găsiți legături.