• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Iaşi până la Drobeta-Turnu Severin

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Drobeta-Turnu Severin

Cu virail cele mai ieftine bilete de tren de la Iaşi la Drobeta-Turnu Severin.

Virail face ca fiecare călătorie mai ușor: singurul lucru pe care va trebui să faceți este de a specifica data călătoriei de la Iaşi la Drobeta-Turnu Severin. Ulterior, va fi capabil de a găsi opțiunea perfectă pentru călătoria dvs. prin filtrarea și sortarea rezultatelor după preț și de plecare. Virail, de asemenea, vă va redirecționa automat site-ul web al furnizorului pentru a finaliza rezervarea.

Care este prețul biletelor de tren de la Iaşi la Drobeta-Turnu Severin?

Prețul mediu al biletelor de tren de la Iaşi la Drobeta-Turnu Severin ultimul de 137,87 RON. Cu toate acestea, va fi capabil de a găsi bilete mai ieftine dacă vă rezervați în avans, sau dacă poate fi flexibil cu datele tale: cele mai ieftine bilete de tren de la Iaşi pentru a putea fi în jur de Drobeta-Turnu Severin 87,80 RON.

Ce companii feroviare oferă conexiuni cu trenul de la Iaşi pentru a Drobeta-Turnu Severin?

Dintre toți partenerii noștri, veți găsi, de asemenea CFR Călători, oferind conexiuni de tren între Iaşi și Drobeta-Turnu Severin.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 116,85 RON
Durata călătoriei 25 h 2 min
Călătorii pe zi 32
Prima plecare 08:07
Ultima plecare 02:21
Distanța 475 km

Prețul biletului Iaşi - Drobeta-Turnu Severin în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
116,85 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 14 h 24 min
Iași - Drobeta T.Severin Mf.
08:07 - 22:31
116,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 14 h 29 min
Iași - Drobeta T.Severin Est Hm
08:07 - 22:36
116,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 14 h 35 min
Iași - Drobeta Turnu Severin
08:07 - 22:42
116,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 6 h 14 min
Iași - Dinamica H
02:15 - 20:01
134,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 6 h 20 min
Nicolina - Dinamica H
02:21 - 20:01
134,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 14 h 48 min
Nicolina - Drobeta Turnu Severin
09:47 - 00:35
134,40 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 50 min
Iași - Drobeta T.Severin Mf.
09:58 - 07:08
134,40 RON

Cât timp durează de la Iaşi la și când Drobeta-Turnu Severin trenurile plece?

Primul tren spre 19:00 pleacă la ora Drobeta-Turnu Severin ultimul, în timp ce ultimul la 02:21. În medie, călătoria durează 24 h 35 min, dar cu cele mai rapide conexiuni pe care le va fi în 14 h 18 min Drobeta-Turnu Severin ultimul.

Care sunt stațiile de plecare și de sosire în Iaşi și Drobeta-Turnu Severin?

Puteți lua trenul spre Iași, Nicolina și Remiza T. Socola H la Drobeta-Turnu Severin, care ajunge la Drobeta T.Severin Mf., Drobeta T.Severin Est Hm, Drobeta Turnu Severin și Dinamica H.

Pentru distanțe scurte, cum ar fi între Iaşi și Drobeta-Turnu Severin, autobuze și carpooling sunt alternative bune la tren, datorită costurilor reduse. De asemenea, autobuzele au avantajul de a ajunge la cele mai mici orașe în care nici o stație de tren.

Stații de plecare

Iași
Nicolina
Remiza T. Socola H

Stații de destinație

Drobeta T.Severin Mf.
Drobeta T.Severin Est Hm
Drobeta Turnu Severin
Dinamica H
Logo