• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un autobuz de la Iaşi până la Suceava

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Suceava

Detaliile călătoriei

Distanța 114 km

Stațiile de plecare

Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL

Stații de destinație

Suceava - Autogara Intertrans Company Suceava

Emisiile de CO2 pentru această rută

Zbor
32.775kg
Tren
1.61kg
Autobuz
7.82kg
Mașină
5.635kg

Prețul biletului Iaşi - Suceava în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
14,35 RON
Detalii
Detalii
14,35 RON
Detalii
Detalii
Detalii
29,23 RON
8,53 RON
28,02 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
INTERTRANS COMPANY-logo
INTERTRANS COMPANY
Durata: 2 h 43 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Suceava - Autogara Intertrans Company Suceava
08:15 - 10:58
35 RON
INTERTRANS COMPANY-logo
INTERTRANS COMPANY
Durata: 2 h 43 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Suceava - Autogara Intertrans Company Suceava
09:00 - 11:43
35 RON
INTERTRANS COMPANY-logo
INTERTRANS COMPANY
Durata: 2 h 43 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Suceava - Autogara Intertrans Company Suceava
10:30 - 13:13
35 RON
INTERTRANS COMPANY-logo
INTERTRANS COMPANY
Durata: 2 h 43 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Suceava - Autogara Intertrans Company Suceava
11:30 - 14:13
35 RON
INTERTRANS COMPANY-logo
INTERTRANS COMPANY
Durata: 2 h 43 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Suceava - Autogara Intertrans Company Suceava
12:30 - 15:13
35 RON
INTERTRANS COMPANY-logo
INTERTRANS COMPANY
Durata: 2 h 43 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Suceava - Autogara Intertrans Company Suceava
14:00 - 16:43
35 RON
INTERTRANS COMPANY-logo
INTERTRANS COMPANY
Durata: 2 h 43 min
Iasi - Autogara Transbus Codreanu SRL - Suceava - Autogara Intertrans Company Suceava
16:00 - 18:43
35 RON

Atunci când sunt autobuzele liniei Iaşi - programată Suceava?

Primul autobuz pleacă de la Iaşi la , iar ultimul pleacă la . Călătoria durează s.

Văzut distanța mică între Iaşi și Suceava, de asemenea, puteți alege să călătorească cu trenul sau carpooling. Cheltuielile puțin mai mulți bani, călătoria ta va deveni mai confortabil.

Logo