• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un tren de la Iaşi până la Tulcea

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Tulcea

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 85,40 RON
Durata călătoriei 12 h 30 min
Călătorii pe zi 7
Prima plecare 09:20
Ultima plecare 02:21
Distanța 241 km

Comparați cele mai bune preturi de tren de la Iaşi la Tulcea.

Virail face ca fiecare călătorie mai ușor: singurul lucru pe care va trebui să faceți este de a specifica data călătoriei de la Iaşi la Tulcea. Ulterior, va fi capabil de a găsi opțiunea perfectă pentru călătoria dvs. prin filtrarea și sortarea rezultatelor după preț și de plecare. Virail, de asemenea, vă va redirecționa automat site-ul web al furnizorului pentru a finaliza rezervarea.

Care este prețul biletelor de tren de la Iaşi la Tulcea?

În medie, bilete de tren de la Iaşi la 109,02 RON de cost Tulcea, dar dacă vă puteți rezerva în prealabil sau alege datele și orele mai puțin populare, ați putea găsi bilete de avion ieftine de tren din 80 RON.

Ce companii de turism de la Iaşi cu trenul până la Tulcea?

Pentru a ajunge la cu trenul Tulcea, vă puteți baza pe CFR Călători, doar un exemplu între toți partenerii noștri.

Stații de plecare

Remiza T. Socola H
Iași
Nicolina

Stații de destinație

Tulcea Mărfuri

Emisiile de CO2 pentru această rută

Zbor
68.685kg
Tren
3.374kg
Autobuz
16.388kg
Mașină
11.809kg

Prețul biletului Iaşi - Tulcea în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
96,30 RON
96,30 RON
Detalii
90,85 RON
Detalii
Detalii
Detalii
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 10 h 5 min
Remiza T. Socola H - Tulcea Mărfuri
22:06 - 12:01
96,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 12 h 24 min
Iași - Tulcea Mărfuri
00:25 - 12:01
98,65 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 12 h 30 min
Nicolina - Tulcea Mărfuri
00:31 - 12:01
98,65 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 11 h 10 min
Iași - Tulcea Mărfuri
02:15 - 15:05
119 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 11 h 16 min
Nicolina - Tulcea Mărfuri
02:21 - 15:05
119 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 12 h 55 min
Iași - Tulcea Mărfuri
09:20 - 22:15
138,55 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 12 h 50 min
Nicolina - Tulcea Mărfuri
09:25 - 22:15
138,55 RON

Atunci când sunt frist și ultimele trenuri de la Iaşi la Tulcea programată?

Cu cele mai rapide conexiuni pe care le va fi în 11 h 30 min Tulcea ultimul, dar, în medie, este nevoie de 12 h 29 min. Primul tren indreptat spre Tulcea ultimul la 09:20, în timp ce ultima părăsește Iaşi la 02:21.

Stații care servesc linia de cale ferată Iaşi - Tulcea?

Trenurile să plece de la Remiza T. Socola H, Iași și Nicolina Iaşi Tulcea ultimul și ajung în Tulcea Mărfuri.

Când vine vorba de distanțe scurte, de autobuz și carpooling reprezintă o bună alternativă la călătoria cu trenul, mai ales în cazul în care călătoriți cu un buget limitat.

Logo