• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Iaşi până la Suceava

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Suceava

Cu virail cele mai ieftine bilete de tren de la Iaşi la Suceava.

Găsirea conexiunea perfectă de tren nu a fost niciodată atât de ușoară: datorită virail, veți putea compara sute de oferte, în același timp, doar prin introducerea data calatoriei. Prin filtrele de preț și de plecare, veti avea posibilitatea de a restricționa rezultatele și pentru a găsi soluția perfectă. Rezervarea are loc pe site-ul furnizorului, la care va fi redirecționat automat.

Cât de mult sunt reduse biletele de tren cost cu o schimbare de la Iaşi la Suceava?

În medie, bilete de tren de la Iaşi la 26,38 RON de cost Suceava, dar dacă vă puteți rezerva în prealabil sau alege datele și orele mai puțin populare, ați putea găsi bilete de avion ieftine de tren din 11,95 RON.

Ce companii feroviare oferă conexiuni cu trenul de la Iaşi pentru a Suceava?

Dintre toți partenerii virail, va fi, de asemenea, posibilitatea de a călători cu CFR Călători, servind ruta trenului între Iaşi și Suceava.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 12,75 RON
Durata călătoriei 3 h 13 min
Călătorii pe zi 61
Prima plecare 07:48
Ultima plecare 21:42
Distanța 114 km

Prețul biletului Iaşi - Suceava în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
Detalii
12,75 RON
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
Detalii
29,23 RON
19,49 RON
14,62 RON
9,74 RON
Detalii
Detalii
Detalii
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 28 min
Iași - Bănești Suceava hc
21:42 - 00:10
14,35 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 54 min
Iași - Bănești Suceava hc
12:11 - 15:05
15,35 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 3 h 18 min
Iași - Bănești Suceava hc
15:42 - 19:00
15,35 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 21 min
Iași - Bănești Suceava hc
19:33 - 21:54
15,35 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 24 min
Iași - Bănești Suceava hc
07:48 - 10:12
15,40 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 13 min
Iași - Bănești Suceava hc
09:58 - 12:11
15,40 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 2 h 18 min
Iași - Bănești Suceava hc
14:10 - 16:28
15,40 RON

Cât timp va dura de la Iaşi te la cu trenul și Suceava atunci când fac trenurile plece?

Cu cele mai rapide conexiuni pe care le va fi în 1 h 51 min Suceava ultimul, dar, în medie, este nevoie de 3 h 42 min. Primul tren indreptat spre Suceava ultimul la 10:19, în timp ce ultima părăsește Iaşi la 21:42.

Care sunt stațiile de plecare și de sosire în Iaşi și Suceava?

Trenurile spre pot pleca din Suceava ultimul Iași, Nicolina și Remiza T. Socola H și să ajungă la Suceava, Suceava Nord, Bănești Suceava hc și Suceava Vest.

Când vine vorba de distanțe scurte, de autobuz și carpooling reprezintă o bună alternativă la călătoria cu trenul, mai ales în cazul în care călătoriți cu un buget limitat.

Stații de plecare

Iași
Nicolina
Remiza T. Socola H

Stații de destinație

Suceava
Suceava Nord
Bănești Suceava hc
Suceava Vest
Logo