• Direct
  • Dus-Întors

Gasiți un tren de la Iaşi până la Satu Mare

Aceste companii de transport au încredere în noi
flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Satu Mare

Virail găsește pentru tine cele mai bune oferte de tren de la Iaşi la Satu Mare.

Virail are truc magic pentru a găsi biletele de tren ieftine pentru Satu Mare. Trebuie doar să introduceți datele călătoriei, apoi setați filtrele de plecare și de preț în funcție de preferințele dumneavoastră. După ce ați ales cele mai bune opțiuni de călătorie pentru trenul de la Iaşi la Satu Mare, virail va redirecționa automat la site-ul furnizorului pentru achiziție.

Cât de mult este cel mai ieftin bilet de tren de la Iaşi la Satu Mare?

Prețul mediu al biletelor de tren de la Iaşi la Satu Mare ultimul de 127,46 RON. Cu toate acestea, va fi capabil de a găsi bilete mai ieftine dacă vă rezervați în avans, sau dacă poate fi flexibil cu datele tale: cele mai ieftine bilete de tren de la Iaşi pentru a putea fi în jur de Satu Mare 92,95 RON.

Trenurile de la Iaşi la care companiile: Satu Mare se poate călători cu?

Virail găsește ofertă de la o mulțime de companii feroviare din Europa și în restul lumii. De exemplu, vă arată posibile conexiuni de tren de la Iaşi la Satu Mare oferite de CFR Călători.

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 92,95 RON
Durata călătoriei 21 h 37 min
Călătorii pe zi 19
Prima plecare 09:20
Ultima plecare 02:21
Distanța 361 km
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 9 h
Iași - Satu Mare
13:58 - 04:58
103,30 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 21 min
Remiza T. Socola H - Satu Mare
10:19 - 04:58
109,85 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 8 h 37 min
Nicolina - Satu Mare
13:35 - 04:58
113,10 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 3 h 34 min
Remiza T. Socola H - Satu Mare Sud
22:06 - 01:40
113,35 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 16 h 35 min
Iași - Satu Mare Sud
09:05 - 01:40
116,70 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 17 h 28 min
Nicolina - Satu Mare Sud
08:12 - 01:40
120,90 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 1 h 30 min
Remiza T. Socola H - Satu Mare Sud
10:19 - 08:49
123 RON

Cât timp să aveți nevoie pentru a ajunge cu trenul la Satu Mare ultimul?

Primul tren spre 09:20 pleacă la ora Satu Mare ultimul, în timp ce ultimul la 02:21. În medie, călătoria durează 21 h 37 min, dar cu cele mai rapide conexiuni pe care le va fi în 13 h 6 min Satu Mare ultimul.

Stații care servesc linia de cale ferată Iaşi - Satu Mare?

Trenurile să plece de la Iași, Remiza T. Socola H și Nicolina Iaşi Satu Mare ultimul și ajung în Satu Mare și Satu Mare Sud.

Când vine vorba de distanțe scurte, de autobuz și carpooling reprezintă o bună alternativă la călătoria cu trenul, mai ales în cazul în care călătoriți cu un buget limitat.

Stații de plecare

Iași
Remiza T. Socola H
Nicolina

Stații de destinație

Satu Mare
Satu Mare Sud
Logo