Gasiți un tren de la București până la Constanţa

Trenuri din București spre Constanţa

virail vă ajută să gasiți orarele și prețurile pentru toate trenurile din București spre Constanţa.

Ruta București către Constanţa este realizată în fiecare zi de 21 trenuri cu plecare din din stațiile Bucuresti Obor, Bucuresti Nord, Bucuresti Baneasa și cu sosire la către stația Constanta.
Este posibil să cumperi un bilet de tren cu un preț mediu de 42RON. Cel mai bun preț pentru următoarele zile este de 19RON.
Durata medie a călătoriei este de 3 h 41 min. Primul tren pleacă la ora 02:55. Ultimul este la 20:20.

Ride sharing din București la Constanţa cu 29 RON

29 RON 2 h 50 min

Prețul mediu: 42RON

Cel mai bun preț: 19RON

Durata călătoriei: 3 h 41 min

21 călătorii pe zi
Prima plecare: 02:55
Ultima plecare: 20:20

Stații de plecare

  • Bucuresti Obor
  • Bucuresti Nord
  • Bucuresti Baneasa

Stații de destinație

  • Constanta

Duminică 25 Iunie 2017

Ultima actualizare

InfoferInfofer R 8023 Ir 1938 07:38 – 12:59 Bucuresti Obor – Constanta 39,05 RON 5 h 21 min 1 schimbare InfoferInfofer Ir 1983 09:00 – 11:05 Bucuresti Nord – Constanta 59,60 RON 2 h 5 min InfoferInfofer Ir 1938 10:38 – 12:59 Bucuresti Nord – Constanta 59,60 RON 2 h 21 min InfoferInfofer R 8025 13:00 – 17:55 Bucuresti Obor – Constanta 29,30 RON 4 h 55 min InfoferInfofer R 8013 Ir 1635 16:20 – 22:48 Bucuresti Obor – Constanta 39,05 RON 6 h 28 min 1 schimbare
Vezi toate ofertele trenurilor București - Constanţa Duminică 25 Iunie 2017

Luni 26 Iunie 2017

Ultima actualizare

InfoferInfofer Irn 1944 04:44 – 07:26 Bucuresti Baneasa – Constanta 59,60 RON 2 h 42 min InfoferInfofer R 8082 Ir 1938 09:37 – 12:59 Bucuresti Baneasa – Constanta 57,15 RON 3 h 22 min 1 schimbare InfoferInfofer R 8081 R 8021 04:54 – 11:25 Bucuresti Baneasa – Constanta 29,95 RON 6 h 31 min 1 schimbare InfoferInfofer Irn 1992 05:13 – 07:55 Bucuresti Baneasa – Constanta 59,60 RON 2 h 42 min InfoferInfofer R 8081 R 8021 04:54 – 11:25 Bucuresti Baneasa – Constanta 29,50 RON 6 h 31 min 1 schimbare
Vezi toate ofertele trenurilor București - Constanţa Luni 26 Iunie 2017

Marți 27 Iunie 2017

Ultima actualizare

InfoferInfofer R 8081 R 8021 04:54 – 11:25 Bucuresti Baneasa – Constanta 29,95 RON 6 h 31 min 1 schimbare InfoferInfofer Irn 1992 05:13 – 07:55 Bucuresti Baneasa – Constanta 59,60 RON 2 h 42 min InfoferInfofer R 8021 06:25 – 11:25 Bucuresti Obor – Constanta 29,30 RON 5 h InfoferInfofer Ir 1585 14:00 – 16:28 Bucuresti Nord – Constanta 59,60 RON 2 h 28 min InfoferInfofer Ir 1589 17:00 – 19:28 Bucuresti Nord – Constanta 59,60 RON 2 h 28 min
Vezi toate ofertele trenurilor București - Constanţa Marți 27 Iunie 2017