• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un autobuz de la București până la Constanţa

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Autobuz

Azi

Transport Autobuz

Mâine

Transport Autobuz

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Constanţa

Detaliile călătoriei

Distanța 204 km

Stațiile de plecare

Bucuresti - Terminal MementoBUS - Autogara CDI (Ritmului)
Bucuresti - Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul)
Bucuresti - Autogara Filaret

Stații de destinație

Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
Constanta - Gara CFR - Extravacanta

Emisiile de CO2 pentru această rută

Zbor
58.425kg
Tren
2.87kg
Autobuz
13.94kg
Mașină
10.045kg

Prețul biletului București - Constanţa în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
27,05 RON
27,05 RON
27,05 RON
24,15 RON
25,65 RON
25,65 RON
28,85 RON
29,23 RON
23,14 RON
24,36 RON
34,11 RON
24,36 RON
29,23 RON
40,20 RON
Horas-logo
Horas
Durata: 3 h 30 min
Bucuresti - Terminal MementoBUS - Autogara CDI (Ritmului) - Constanta - Autogara Sud Herli-Sof (langa Statia CFR)
05:00 - 08:30
55 RON
Sir Trans-logo
Sir Trans
Durata: 3 h
Bucuresti - Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul) - Constanta - Gara CFR - Extravacanta
07:30 - 10:30
60 RON
Comanto Trans-logo
Comanto Trans
Durata: 2 h 55 min
Bucuresti - Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul) - Constanta - Gara CFR - Extravacanta
08:15 - 11:10
60 RON
Sir Trans-logo
Sir Trans
Durata: 3 h
Bucuresti - Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul) - Constanta - Gara CFR - Extravacanta
09:00 - 12:00
60 RON
Comanto Trans-logo
Comanto Trans
Durata: 2 h 55 min
Bucuresti - Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul) - Constanta - Gara CFR - Extravacanta
09:45 - 12:40
60 RON
Sir Trans-logo
Sir Trans
Durata: 3 h
Bucuresti - Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul) - Constanta - Gara CFR - Extravacanta
10:30 - 13:30
60 RON
Comanto Trans-logo
Comanto Trans
Durata: 2 h 55 min
Bucuresti - Autogara GSM Trans (Baldovin Parcalabul) - Constanta - Gara CFR - Extravacanta
11:15 - 14:10
60 RON

La ce oră autobuzele pentru a părăsi Constanţa?

Pentru a obține de la București cu autobuzul la aceasta Constanţa te va duce . Prima plecare este programată la , în timp ce ultimul autobuz este la .

Deoarece călătoria de la București la care nu este atât de Constanţa mult timp, autobuzul este o soluție bună, dar dacă sunteți în căutarea pentru mai multe oferte sau orele de plecare, puteți avea, de asemenea, o privire la trenuri și soluții carpooling.

Logo