• Direct
  • Dus-Întors

Căutați cazare cu Booking.com

Gasiți un tren de la București până la Galaţi

flixbus
trenitalia
ouisncf
deutsche-bahn
blablacar
kayak

Găsește cel mai ieftin bilet pentru călătoria ta

Transport Tren

Azi

Transport Tren

Mâine

Transport Tren

2 Zile

Rentalcars.com

Găsește o mașina ieftină in Galaţi

Detaliile călătoriei

Cel mai bun preț 34,35 RON
Durata călătoriei 7 h 4 min
Călătorii pe zi 17
Prima plecare 08:20
Ultima plecare 22:50
Distanța 190 km

Bilete de tren ieftine de la București pe virail Galaţi.

Găsirea conexiunea perfectă de tren nu a fost niciodată atât de ușoară: datorită virail, veți putea compara sute de oferte, în același timp, doar prin introducerea data calatoriei. Prin filtrele de preț și de plecare, veti avea posibilitatea de a restricționa rezultatele și pentru a găsi soluția perfectă. Rezervarea are loc pe site-ul furnizorului, la care va fi redirecționat automat.

Cât costă biletele de tren de la București la Galaţi?

În medie, bilete de tren de la București la 55,59 RON de cost Galaţi, dar dacă vă puteți rezerva în prealabil sau alege datele și orele mai puțin populare, ați putea găsi bilete de avion ieftine de tren din 34,35 RON.

Ce companii de turism de la București cu trenul până la Galaţi?

Virail colaborează cu mai mult de 200 de parteneri în Europa și în restul lumii, printre care, de asemenea, CFR Călători care deservesc București ruta trenului -. Galaţi .

Stații de plecare

București Nord
București Băneasa
București Obor

Stații de destinație

Galați

Emisiile de CO2 pentru această rută

Zbor
54.435kg
Tren
2.674kg
Autobuz
12.988kg
Mașină
9.359kg

Prețul biletului București - Galaţi în fiecare zi

 
Azi
Mâine
În 2 zile
În 3 zile
În 4 zile
În 5 zile
În 6 zile
73,08 RON
73,08 RON
73,08 RON
73,08 RON
Detalii
Detalii
73,08 RON
31,67 RON
24,36 RON
Detalii
34,11 RON
Detalii
Detalii
40,20 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 6 h 29 min
București Băneasa - Galați
12:44 - 19:13
52,70 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 7 h 13 min
București Obor - Galați
12:00 - 19:13
53,55 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 3 h 52 min
București Nord - Galați
09:41 - 13:33
59,60 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 3 h 39 min
București Nord - Galați
18:24 - 22:03
59,60 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 3 h 57 min
București Nord - Galați
16:15 - 20:12
60,10 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 5 h 42 min
București Băneasa - Galați
13:31 - 19:13
60,25 RON
CFR Călători-logo
CFR Călători
Durata: 13 h 29 min
București Obor - Galați
22:50 - 09:21
60,65 RON

La ce oră trenurile de concediu și cât timp Galaţi ultimul este călătoria?

În timp ce primul tren spre frunze la 08:20 Galaţi ultimul, ultima este programată pentru 22:50. Durata medie a călătoriei este de 7 h 4 min, dar cele mai rapide trenuri pot ajunge să Galaţi în 3 h 39 min.

, În care stațiile poate lua trenul spre și în cazul în care va Galaţi ultimul ajungeti?

Trenurile să plece de la București Nord, București Băneasa și București Obor București Galaţi ultimul și ajung în Galați.

Pentru distanțe scurte, cum ar fi între București și Galaţi, autobuze și carpooling sunt alternative bune la tren, datorită costurilor reduse. De asemenea, autobuzele au avantajul de a ajunge la cele mai mici orașe în care nici o stație de tren.

Logo